Сімейний юрист

  1. Допомога сімейного юриста

Сім'я — це основа суспільства, найменша і така важлива клітинка, з якої починається нове життя.

Законодавством України закріплено багато аспектів життя сім'ї, регламентовані права та обов'язки кожного члена родини, будь то чоловік чи дружина, діти, або інші близькі родичі. При цьому, родина — єдине ціле і будь-які протизаконні дії, вчинені кимось одним з членів сім'ї, обов'язково тягнуть за собою правові наслідки і для інших членів цієї родини. У таких випадках наслідки можуть бути вкрай негативними як, наприклад, втрата засобів до існування, а можливо навіть і місця проживання.

Юрист з сімейного права, як домашній психолог при своєчасному зверненні зможе визначитися з вірним діагнозом і при виникненні у Вас сімейних проблем пропонує Вам і Вашій родині постійну юридичну консультацію, яка допоможе уникнути багатьох проблем і неприємних ситуацій. Перебуваючи в курсі сімейних проблем і взаємовідносин, наш юрист допоможе Вам у вирішенні стрессових сімейних ситуацій. Будучи незалежною особою, сімейний адвокат виступає в ролі арбітра, який оцінює ситуацію збоку "свіжим" поглядом, що дозволяє уважно вислухати всі конфліктуючі сторони, і за можливості уникне неприємних наслідків. Основна мета його роботи — ліквідація внутрішньосімейних конфліктів, оскільки тісне співробітництво з фахівцем припускає постійний характер, а не разовий.

До Вашого розгляду пропонується програма "Сімейний юрист" і при укладанні договору кожен з членів Вашої родини отримує вичерпну і повну юридичну підтримку.

Сімейний юристСімейні проблеми — найбільш гостро вдаряють по всіх життєвих аспектах людини. І тому не кожен готовий довірити рішення інтимних проблем людині з вулиці. Дуже часто така позиція призводить до того, що людина замикається в собі і часом надовго затягує назрівший конфлікт, що обов'язково через деякий час призведе до піку ситуації. Тут головне уважно розглянути всі "за" і "проти", і в подібних ситуаціях, дійсно, настійно не раджу звертатися до юристів, чий номер телефону Ви зірвали з оголошення на стовпі біля під'їзду. Упевнений, Ви і самі не хотіли б довірити своє майбутнє будь-кому. Адвокат з сімейних питань знайомий з усіма можливими і неможливими життєвими ситуаціями, грунтуючись на принципах етики, моралі та повної конфіденційності, вирішить внутрішньосімейний конфлікт, не виносячи його за поріг будинку, не залучаючи суди і держоргани, тим самим збереже Вашу особисту і сімейну таємницю.

Допомога сімейного юриста

Цікава для Вас програма "Сімейний юрист" включає в себе наступні види ЮРИДИЧНИХ послуг:

  • консультації будь-кого з членів сім'ї із правових питань, що назрівають;
  • юридична експертиза правових документів;
  • складання договорів (в тому числі шлюбних контрактів тощо);
  • юридичний аналіз угод, що укладаються членами однієї сім'ї і їх супровід;
  • підготовка і передача необхідних матеріалів, юридичних запитів в різні установи та організації;
  • зберігання копій (або оригіналів) юридичних документів;
  • виконання будь-яких інших узгоджених дій, пов'язаних з наданням необхідної юридичної підтримки.

Адвокат з сімейних питань недорого і в максимально короткі терміни зможе скласти, подати і позовну заяву у разі такої необхідності, представити інтереси будь-кого з членів сім'ї в суді, домогтися виплати належних аліментів і т.п. Зверніть увагу, що чим швидше Ви звернетеся за допомогою до фахівця, тим ефективнішим і безболіснішим буде рішення будь-якої проблеми, пов'язаної із сімейними стосунками.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Развод в Киеве - особенности бракоразводного процесса

В публикации рассмотрим особенности расторжения брака и услуги, которые предоставоляют юристы в Киеве.

Позовна заява щодо позбавлення статусу батька

Така важлива юридична дія, як позбавлення прав на дитину конкретного суб'єкта, може відбуватися тільки при розгляді в суді.

Как быстро развестись с выгодой для себя

Закон позволяет значительно сократить бракоразводный процесс. Супругам для этого нужно будет заключить соглашение об имуществе и о детях.

Расторжение брака (развод)

Семейный юрист окажет помощь в любом вопросе, затрагивающем интересы супругов

Об адвокате - устами Клиентов

Этот портал не друг - этот интернет сайт, практически, - родственник для всех, кто сегодня живёт интересными идеями!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b