Про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення - Печерський районний суд міста Києва - Цокол Л. І.

  1. УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/52/15-а

УХВАЛА

05 січня 2015 року суддя Печерського районного суду м. Києва Цокол Л.І. вивчивши адміністративний позов ОСОБА_1 до відділу ДАІ з обслуговування Печерського району ГУ МВС України в м. Києві, Інспектора ДПС ВДАІ з обслуговування Печерського району ГУ МВС України в м. Києві про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов подано з додержанням ст. ст. 18, 19, 106 КАС України

Позов належить розглядати в порядку адміністративного судочинства .

Строки звернення до суду не порушені.

Керуючись ст.107 КПК України,

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у адміністративний справі за позовом ОСОБА_1 до відділу ДАІ з обслуговування Печерського району ГУ МВС України в м. Києві, Інспектора ДПС ВДАІ з обслуговування Печерського району ГУ МВС України в м. Києві про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, та призначити судовий розгляд на 19 січня 2015 року о 17:00 год.

Запропонувати відповідачу подати до судового розгляду письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є (для суб'єкта владних повноважень - обов'язок надати у визначений строк у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов);

Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі направити особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки, встановлені статтями 49, 51 цього Кодексу.

Відповідачу направити копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Викликати в судове засідання позивача, відповідачів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Цокол Л.І.

Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
Нравится
Об адвокате - устами Клиентов

Большущее Вам спасибо. Очень благодарны! Ребята - Вы действительно молодцы.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Анонс Семейного Адвоката

Лучшие адвокаты по семейным делам

Наша компания окажет быструю и эффективную помощь по любым семейным вопросам. Лучшие адвокаты по семейным делам — обращайтесь, звоните и приходите на консультацию.


Услуги адвоката по семейным делам

Предлагаем Вашему вниманию Услуги адвоката по семейным делам — в Киеве и по всей Украине, обращайтесь к семейным юристам.

Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b