Що робити зі злісними неплатниками аліментів?!

  1. Молодята не усвідомлюють всієї відповідальності
  2. Покарати злісного неплатника аліментів

На жаль, на сьогоднішній день в Україні налічується близько 15 тис. злісних неплатників. Однак, це лише офіційні числа, які були зареєстровані, а тому це всього лише вершина айсберга. Адже, скільки може тоді налічуватися незареєстрованих? Адже, ще більше тих платників, які обходять будь-якими способами податкові служби, а тому, платять тільки копійчані аліменти, які нараховуються мінімальною заробітною платою.

Природно, такий стан речей не може не турбувати, оскільки кожна людина буде обов'язково жити в сім'ї, а тому вона обов'язково потрапляє під статистику злісних неплатників. І лише тільки початок роботи інституту сімейних відносин, який став випускати професійних сімейних адвокатів, зміг дати поштовх розвитку грамотних сімейних відносин.

Молодята не усвідомлюють всієї відповідальності

Така причина виникає тому, що багато молодят не усвідомлюють всієї відповідальності, яка на них ляже після весілля. Оскільки весілля - це дійсно серйозна відповідальність, а тому ставитися до цього потрібно не як до купівлі товарів у магазині, а дуже серйозно і обдумано. Крім цього, мало хто знає, що юридично на вас також ляжуть деякі права та обов'язки, які необхідно виконувати.

Про ці права багато написано в мережі, але і також ви можете дізнатися про них прямо в РАЦСі. Однак, щоб грамотно скласти всі рішення і наслідки шлюбу (народження дитини, покупка рухомого і нерухомого майна і т.д.) в один чіткий документ, який буде точно пояснювати всі рішення різних питань, необхідно витратити трохи часу і матеріальних засобів, щоб скласти Сімейний Статут. Даний сімейний статут зможе неймовірно сильно допомогти вам мирно розійтися, якщо до цього дійде, оскільки, в ньому будуть прописані всі шляхи рішення, які дозволять вам не витрачати багато зусиль, часу і грошей на судові справи. Крім цього, ви тепер зможете обумовити всі рішення з виплати аліментів, включаючи порядок виплати, розмір аліментів, і багато іншого.

Оскільки на сьогоднішній день мало хто наважується на такий логічний вчинок, оскільки вважає це справою забобонною, а значить, документом, який буде нібито якось впливати на розпад сім'ї, тому сьогодні багато сімей залишаються одні і не можуть законно, і незаконно отримувати від батьків необхідні гроші на виховання дітей.

Варто також нагадати всім батькам, що вони ніяк не позбавляються батьківських прав, коли виплачують аліменти. Це означає, що ви зобов'язані брати участь у вихованні дитини, її духовному та моральному зростанні. Однак, якщо ви були позбавлені батьківських прав, то це не означає, що ви були звільнені від сплати аліментів.

Покарати злісного неплатника аліментів

Щоб покарати злісного неплатника аліментів, необхідно звернутися в Державну виконавчу службу, або прокуратуру. Спеціальний державний виконавець зможе стягнути весь борг за аліменти з його майна. Це означає, що ви можете добитися від виконавця, щоб він зайнявся описом майна, яке потім піде на продаж для погашення всієї заборгованості по набіглим аліментам. Крім цього, вся інформація з часу подачі заяви буде передана також у Державну прикордонну службу, а тому, неплатник не зможе покинути територію держави.

Зараз, на жаль, немає узаконеного порядку, коли батьки зобов'язані вносити деякі матеріальні кошти на певний рахунок у банку, який буде зареєстрований виключно на дитину, щоб він, досягнувши певного віку, зміг отримати певну суму.

Тому, на сьогоднішній день саме батьки повинні бути зацікавлені в благополуччі своєї дитини, а значить, саме вам, шановні батьки, варто заздалегідь задуматися про оформлення відповідних документів, які допоможуть вам бути більш впевненими в завтрашньому дні. Варто обов'язково сприйняти шлюб не тільки, як поєднання душ на небесах, а й величезну відповідальність, яка лягає на плечі подружжя, а в майбутньому і батьків.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Как быстро развестись с выгодой для себя

Закон позволяет значительно сократить бракоразводный процесс. Супругам для этого нужно будет заключить соглашение об имуществе и о детях.

Як варто враховувати зраду у правовій кваліфікації?

Звичайно, питання про зраду - це досить давнє питання, оскільки таким грішком «бавилися» споконвіку.

Як визнається батьківство, якщо шлюб не укладався

В даний момент дуже поширені різні випадки, коли дитина народжена у таких батьків, шлюб яких не був офіційно зареєстрований.

Розлучення та укладання шлюбного договору

Фахівці з сімейного права допоможуть укласти шлюбний договір, захистять інтереси подружжя, допоможуть у вирішенні сімейних проблем

Об адвокате - устами Клиентов

Большущее спасибо творцам этого сайта!!! Это на самом деле - большая находка!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b