Про стягнення заборгованості за кредитним договором - Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивіл - Наумчук М.І.

  Ухвала

  іменем україни

  5 січня 2015 рокум. КиївСуддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Наумчук М.І., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 4 грудня 2014 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

  в с т а н о в и в:

  Ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 4 грудня 2014 року відмовлено у прийнятті апеляційної скарги ОСОБА_2 на заочне рішення Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 22 вересня 2014 року.

  У касаційній скарзі ОСОБА_2 просила скасувати оскаржувану ухвалу, посилаючись на порушення судом апеляційної інстанції норм процесуального права, справу направити до апеляційного суду для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження у справі.

  У відкритті касаційного провадження необхідно відмовити з таких підстав.

  Згідно з положеннями п. 5 ч. 4 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

  Доводи касаційної скарги, додані до неї матеріали, зміст оскаржуваної ухвали, не дають підстав для висновку про порушення судом норм процесуального права при її постановленні.

  На підставі наведеного та керуючись ст. 324, п. 5 ч. 4, ч. 5 ст. 328 ЦПК України, -

  у х в а л и в:

  У відкритті касаційного провадження у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, за касаційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 4 грудня 2014 року відмовити.

  Копію ухвали разом з доданими до скарги матеріалами направити заявнику.

  Ухвала оскарженню не підлягає.

  Суддя Вищого спеціалізованого суду України

  з розгляду цивільних і кримінальних справ М.І. Наумчук

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Нравится
  Об адвокате - устами Клиентов

  Огромное количество необходимой информации. Большущее Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - Вы действительно умнички.

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Анонс Семейного Адвоката

  Развод

  Юридические услуги по семейному праву, а также Развод супругов в Украине.


  Алименты через суд

  Выбиваем Алименты через суд — самый максимальный размер, розумные сроки.

  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b