Стягнення заборгованості через суд

  1. Позов не відповідає вимогам Закону
  2. Про позов з недоліками

Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом позовну заяву від кредитора.

Саме тому, правильне складання нового позову, а також професійне представництво при його розгляді в суді надзвичайно важливі і в даний момент є запорукою подальшого успіху при процедурі стягнення боргу.

Позов до суду зобов'язаний бути ретельно і правильно підготовлений. Тобто, навіть незначна невідповідність нинішньому законодавству складеного позову буде чревата тим, що він або не буде прийнятий до розгляду судом, або буде повністю залишений без руху з наданням окремого терміну для усунення всіх недоліків.

 

Позов не відповідає вимогам Закону

Наприклад, відповідно до норм українського Господарського процесуального кодексу позовна заява підлягає поверненню, а в певних випадках не приймається до виробництва взагалі, якщо сама його підготовка або ж подача не відповідала тим чи іншим вимогам процесуального закону.

Також, Цивільним процесуальним кодексом був передбачений обов'язок судді залишати позов без руху, в тому числі, надавати позивачу необхідний термін для усунення недоліків в тому випадку, якщо з'ясується, що подібна позовна заява подавалася з порушенням вимог. Цей термін не може перевищувати строку в п'ять днів з того дня, коли було отримано таке рішення суду позивачем.

За умови швидкого усунення недоліків, позов приймається до виробництва, а в іншому випадку, повертається позивачеві і визнається неподаною.

Заяву потрібно супроводжувати окремим документом, що підтверджує оплату судового збору. Причому, ставки судового збору визначаються в прямій залежності від того, якого саме типу подається позовна заява. До того ж, ставки судового збору будуть залежати від спеціалізації суду, в який будуть звертатися за захистом прав.

Треба точно визначити підсудність, встановити по ряду ознак який саме суд буде уповноважений розглянути спір.

Про позов з недоліками

Зазначимо, що помилкове визначення підсудності, а також неоплачений судовий збір, у тому числі, невідповідність форми і змісту позовної заяви нинішнім вимогам законодавства значно знижують ефективність поданого Вами позову, так як в такому випадку, виникає можливість у боржника вжити цілий ряд дій, внаслідок здійснення яких може бути вкрай утруднено стягнення заборгованості з останнього.

Вірне складання нового позову, дотримання встановлених процесуальних норм при його подачі достатнім для досягнення заздалегідь наміченої мети не буде. Супротивною стороною в процесі розгляду справи судом можуть бути пред'явлені додаткові докази, може виникнути ряд обставин, важливо правильним чином сформувати і реалізувати Вашу правову позицію. Для цього знадобиться довірити професіоналам представництво в суді всіх Ваших інтересів.

 

Ми будемо готові підготувати позов, на базі якого буде реалізований захист Ваших інтересів в суді, зуміємо допомогти здійснити їх представництво в суді.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Необхідні документи для припинення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав здійснюється виключно за допомогою суду, а саме, за заявою прокурора або органів опіки.

Как быстро развестись с выгодой для себя

Закон позволяет значительно сократить бракоразводный процесс. Супругам для этого нужно будет заключить соглашение об имуществе и о детях.

Адвокат по сімейних справах

Адвокат по сімейних справах, поміч адвоката по сімейних справах, розподіл майна між подружжям, складання шлюбного контракту

Бракоразводный процесс, или как правильно оформить развод

Грамотный юрист просто необходим в бракоразводном процессе, при разделе имущества и при определении места проживания ребёнка

Об адвокате - устами Клиентов

Огромное спасибо всем, кто работал над созданием сайта. Этот интернет портал,действительно, на сегодняшний день - уникальный в своем роде. Как здорово, что есть такие полезные интернет сайты. Портал многообразен в пользовании. На нем здорово проводить свободное время - просто, удобно,быстро.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b