Стягнення заборгованості через суд

  1. Позов не відповідає вимогам Закону
  2. Про позов з недоліками

Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом позовну заяву від кредитора.

Саме тому, правильне складання нового позову, а також професійне представництво при його розгляді в суді надзвичайно важливі і в даний момент є запорукою подальшого успіху при процедурі стягнення боргу.

Позов до суду зобов'язаний бути ретельно і правильно підготовлений. Тобто, навіть незначна невідповідність нинішньому законодавству складеного позову буде чревата тим, що він або не буде прийнятий до розгляду судом, або буде повністю залишений без руху з наданням окремого терміну для усунення всіх недоліків.

 

Позов не відповідає вимогам Закону

Наприклад, відповідно до норм українського Господарського процесуального кодексу позовна заява підлягає поверненню, а в певних випадках не приймається до виробництва взагалі, якщо сама його підготовка або ж подача не відповідала тим чи іншим вимогам процесуального закону.

Також, Цивільним процесуальним кодексом був передбачений обов'язок судді залишати позов без руху, в тому числі, надавати позивачу необхідний термін для усунення недоліків в тому випадку, якщо з'ясується, що подібна позовна заява подавалася з порушенням вимог. Цей термін не може перевищувати строку в п'ять днів з того дня, коли було отримано таке рішення суду позивачем.

За умови швидкого усунення недоліків, позов приймається до виробництва, а в іншому випадку, повертається позивачеві і визнається неподаною.

Заяву потрібно супроводжувати окремим документом, що підтверджує оплату судового збору. Причому, ставки судового збору визначаються в прямій залежності від того, якого саме типу подається позовна заява. До того ж, ставки судового збору будуть залежати від спеціалізації суду, в який будуть звертатися за захистом прав.

Треба точно визначити підсудність, встановити по ряду ознак який саме суд буде уповноважений розглянути спір.

Про позов з недоліками

Зазначимо, що помилкове визначення підсудності, а також неоплачений судовий збір, у тому числі, невідповідність форми і змісту позовної заяви нинішнім вимогам законодавства значно знижують ефективність поданого Вами позову, так як в такому випадку, виникає можливість у боржника вжити цілий ряд дій, внаслідок здійснення яких може бути вкрай утруднено стягнення заборгованості з останнього.

Вірне складання нового позову, дотримання встановлених процесуальних норм при його подачі достатнім для досягнення заздалегідь наміченої мети не буде. Супротивною стороною в процесі розгляду справи судом можуть бути пред'явлені додаткові докази, може виникнути ряд обставин, важливо правильним чином сформувати і реалізувати Вашу правову позицію. Для цього знадобиться довірити професіоналам представництво в суді всіх Ваших інтересів.

 

Ми будемо готові підготувати позов, на базі якого буде реалізований захист Ваших інтересів в суді, зуміємо допомогти здійснити їх представництво в суді.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Рівність у правах різностатевих батьків

У середині 2013 приймався Закон, який зміг реально врегулювати питання, що стосувалося забезпечення рівності між самотніми батьками і матерями.

Процедура посвідчення батьківства за допомогою суду. Досвід судової практики

Зазвичай, встановлення батьківства відбувається завдяки подачі нової позовної заяви до судового органу, якщо дитина народжена був поза шлюбом, батьки офіційно не були розписані.

Як визнається батьківство, якщо шлюб не укладався

В даний момент дуже поширені різні випадки, коли дитина народжена у таких батьків, шлюб яких не був офіційно зареєстрований.

Адвокатська допомога у справах про припинення батьківських прав

Юридичні наслідки для батьків досить серйозні: вони втратять право на можливе отримання від власних дітей матеріального утримання, коли досягнуть повноліття.

Об адвокате - устами Клиентов

Этот интернет проект суперовый! работал на нем довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет проект ожидает светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б видеться с Вашими новыми работами чаще! Действуйте!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b