Статьи о семейном праве

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.


  Зразок позовної заяви, що стосується встановлення батьківства

  Зразок позовної заяви, що стосується встановлення батьківства Усі справи, які тісно пов'язані з батьківством, повинні бути розглянуті в такого роду судових органах.


  Затопили квартиру. Складаємо позовну заяву

  Затопили квартиру. Складаємо позовну заяву акт про затоплення квартири, звіт про ціну збитку, скористатися послугами кваліфікованих юристів, відшкодування понесеної шкоди


  Позовна заява щодо позбавлення статусу батька

  Позовна заява щодо позбавлення статусу батька Така важлива юридична дія, як позбавлення прав на дитину конкретного суб'єкта, може відбуватися тільки при розгляді в суді.


  Право собственности на недвижимое имущество

  Право собственности на недвижимое имущество Передать право собственности на недвижимость может быть произведена несколькими законными способами.


  Адвокат по сімейних справах

  Адвокат по сімейних справах Адвокат по сімейних справах, поміч адвоката по сімейних справах, розподіл майна між подружжям, складання шлюбного контракту


  Колишнє подружжя також має право на утримання

  Колишнє подружжя також має право на утримання Цивільні шлюби сьогодні перевищують кількість зареєстрованих, проте, таким «сім'ям» просто необхідно укладати договір, який стане деякою перевіркою сімейної злагодженості майбутньої сім'ї!


  Как быстро развестись с выгодой для себя

  Как быстро развестись с выгодой для себя Закон позволяет значительно сократить бракоразводный процесс. Супругам для этого нужно будет заключить соглашение об имуществе и о детях.


  Затопили сусіди - що робити? Судова практика

  Затопили сусіди - що робити? Судова практика Зазначимо, що при такій проблемі як, власне, затоплення Вашої квартири, судова практика, в основному, показує, що присутня велика ймовірність виграти подібну справу.


  Звернення з позовом до суду

  Звернення з позовом до суду Звернення з позовом до суду - зовсім нескладна справа, в принципі, зробити це може будь-хто, в незалежності від того - юрист або не юрист.


  |< 1 2  3  4  5  6  >|
  Нравится
  Об адвокате - устами Клиентов

  Этот интернет проект отличный! работал на нем довольно часто. Этот сайт ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими работами чаще! Действуйте!

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Анонс Семейного Адвоката

  Услуги адвоката по семейным делам

  Предлагаем Вашему вниманию Услуги адвоката по семейным делам — в Киеве и по всей Украине, обращайтесь к семейным юристам.


  Адвокат по семейным делам

  Опытный Адвокат оказывает юридическую помощь по семейному праву.

  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b