Скільки зараз коштує консультація кваліфікованого юриста?

 1. Перелік надаваних юридичних послуг, за якими раніше проводилося дане дослідження
 2. Роз'яснення щодо вартості послуг, вирахувані при дослідженні
 3. Методологія проведеного дослідження
 4. Результати дослідження
 5. Причини всього цього укладені в наступному:
В даний момент на ринку надання юридичних послуг весь ціновий діапазон - від надання безкоштовної допомоги особам до величезних мільйонних гонорарів.

Подібним питанням задається фактично кожна людина, у якої виникла гостра потреба в отриманні дієвої юридичної допомоги. Зовсім не секрет, що в даний момент на ринку надання юридичних послуг весь ціновий діапазон - від надання безкоштовної допомоги особам до величезних мільйонних гонорарів в підприємницьких суперечках.

Однак, найчастіше цікаво зовсім не це, а саме те, скільки коштуватиме той час, який було витрачено юристом на Вас, адже, правда? Ця стаття допоможе Вам чітко прояснити дане питання, представивши підсумки дослідження різних цінових пропозицій близько сорока юридичних організацій, а також індивідуальних юристів.

 

Крім цього, вкрай корисним було б познайомити Вас зі статтею, яка розповідає про ті фактори, які впливають на вартість юридичної консультації. Володіючи певними знаннями, які викладені у статті, Ви тим самим зможете приблизно прикинути, на яку ж саме суму Вам доведеться розраховувати для того, щоб прийняти рішення по конкретній проблемній ситуації.

Вдобавок, дуже корисною для читання буде стаття щодо того, яким чином можна заощадити на юридичних послугах, або отримати безкоштовну консультацію.Не будемо довго мучити відданих читачів і надамо результати дослідження нашого дослідження:

 

Середня мінімальна ціна юридичних послуг станом на січень цього року.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
            

Найменування юридичної послуги

       
            

Середня вартість

       
            

Мінімальна вартість

       
            

Максимальна вартість

       
            

Усна консультація юриста (одна година)

       
            

20 доларів

       
            

500 доларів

       
            

Надання письмової консультації

       
            

50 доларів

       
            

1000 доларів

       
            

Складання позовної заяви

       
            

100 доларів

       
            

500 доларів

       
            

Складання скарги

       
            

20 доларів

       
            

150долларов

       
            

Розробка договору

       
            

50 доларів

       
            

300 доларів

       
            

Ціна участі в певній цивільній справі

       
            

100 доларів

       
            

500 доларів

       
            

Участь у певному виконавчому провадженні

       
            

100 доларів

       
            

500 доларів

       
            

Юридичний супровід угод, пов'язаних з нерухомістю

       
            

1% від суми угоди

       
            

25% від суми угоди

       
            

Юридичний супровід громадян

       
            

20 доларів

       
            

200 доларів

       
            

Участь у кримінальній справі

       
            

500 доларів

       
            

15000 доларів

       
            

Участь в адміністративній справі

       
            

100 доларів

       
            

1000 доларів

       
            

Участь у господарській справі

       
            

1000 доларів

       
            

10000 доларів

       

Терміновий виїзд адвоката чи юриста

50% до суми послуг

= 100% до суми послуг

            

Послуги в реєстрації юридичних осіб

       
            

50 доларів

       
            

500 доларів

       
            

Юридичний супровід підприємств

       
            

100 доларів

       
            

1000 доларів

       

 

Такі підсумки дослідження, нижче розміщуються досить докладні пояснення і результати.

Перелік надаваних юридичних послуг, за якими раніше проводилося дане дослідження

Пам'ятайте, що перш, ніж визначаться з вартістю, треба спочатку з'ясувати, які саме юридичні послуги користуються в даний момент найбільшим попитом, у зв'язку з тим, щоб попросту не витрачати Ваш час на різні пропозиції, які будуть цікаві тільки лише обмеженому колу, або спробувати не упустити щось дуже важливе для Вас.

З цією метою аналізувалися питання клієнтів, які задавалися прямо на сайті, форуми, а також сайти правознавчої тематики, і багато інші джерела. Аналіз зміг показати, що багатьох людей цікавить досить широкий спектр надаваних послуг. Вивчити їх всі разом було б досить важко, саме тому було прийнято остаточне рішення максимальним чином узагальнити послуги, що цікавлять громадян з тим, щоб саме дослідження змогло вкластися в якісь розумні часові рамки. Приміром, з'явився такий додатковий пункт переліку як «надання послуг з реєстрації нових юридичних осіб».

У нього зараз входять пропозиції реєстрації ТОВ, ВАТ, ІП, ЗАТ і ряду інших організаційно-правових різновидів. Природно, що вартість реєстрації ВАТ істотно відрізняється від тієї ж реєстрації ІП, але була зроблена спроба в рамках дослідження привести їх до єдиного спільного знаменника.

 

Роз'яснення щодо вартості послуг, вирахувані при дослідженні

Спочатку необхідно сказати, що ціни, наведені в даному дослідженні, є мінімальними. Тобто, якщо ми ведемо з Вами мову, наприклад, про таку послугу як надання письмової консультації від справжнього юриста, то можна сміливо стверджувати, що розцінки зараз починаються з адекватної суми грошей.

Але, якщо саме по собі питання досить складне, то наведена сума цілком може зрости. Іншими словами, зазначена сума гарантувати може лише те, що середньостатестичний юрист після її озвучування, швидше за все, Вашою справою зацікавиться, але не факт що надалі за неї візьметься.

 

      
 • По-друге,на ринку надання юридичних послуг єдиного загального прейскуранта цін не існує. До слова, всі юристи, а також, юридичні організації формують власну цінову політику, виходячи тільки із своїх суб'єктивних поглядів (а в особливо рідкісних випадках, лише орієнтуючись на певні рекомендації адвокатської палати). Деякі послуги в одній організації взагалі безкоштовні, в іншій організації можуть прорахувати, навіть, одну кружку чаю, яка була подана під час проведення консультації, так як підхід у всіх зовсім різний.
 •     
 • По-третє,в проведеному нами дослідженні відсутня якась інформація відносно вартості 1-єї години роботи юриста. Вся справа в тому, що в даний момент більшість юридичних сайтів, які брали участь у дослідженні, подібної інформації не містять. Зрозуміти приблизну середню вартість 1-ої години роботи можна завдяки вартості усної консультації, вона, як правило, розраховується з вартості години роботи.

 

Методологія проведеного дослідження

Вся суть дослідження, насамперед, полягала в тому, щоб зуміти проаналізувати видачу популярних пошукових систем по ряду запитів на одну єдину тему «вартість надання юридичних послуг».

Досліджувалося приблизно сорок юридичних сайтів, були розглянуті ціни на послуги, представлені на них. Для обчислення середньої ціни конкретної послуги застосовувався найпростіший спосіб - суми, що вносяться за одну єдину послугу, підсумовувалися і поділялися на число пропозицій. Чи не на будь-якому сайті були ціни на різновиди послуг, які брали участь у дослідженні, але по кожній конкретній послузі збиралося більше десяти цінових пропозицій.

 

Результати дослідження

Утворені підсумки вважати середніми по країні або по конкретному регіону ніяк не можна, це всього лише середні результати тільки по перших сторінках видачі відомих пошукових систем під назвами Яндекс і Google. Якщо Ви будете шукати нового юриста цим способом, то, необхідно відразу розраховувати на суми, зазначені в таблиці.

Однак, це зовсім не означає точно, що у Вашому місті середні ціни на надавані юридичні послуги точно такі. Вся справа в тому, що на сайти, які брали участь у дослідженні, були витрачені великі кошти їх власниками, тому результатом цих вкладень стала не одна відмінна доступність сайтів, але також ще і куди більш висока ціна послуг, що надаються, яка покриває багато понесених витрат.

Саме на нашому сайті середня вартість значно дешевша, представлених цін у нашому дослідженні.

 

Причини всього цього укладені в наступному:

Тим більше, на нашому сайті є здорова конкуренція, юристи відразу бачать, яку вартість виставляють їх колеги, і значно коригують власні пропозиції відповідним чином. Цілком працює ринковий принцип, який не дозволяє занадто завищувати ціну.

Наші фахівці не витрачають гроші на одну рекламу, вони просувають власні послуги іншими, безвитратними способами. Таким чином, собівартість їхніх послуг набагато менша, ніж у фахівців, які витрачають чималі кошти на подальшу рекламу і утримання власних сайтів.

 

Вибір, до кого Вам звернутися, залишається тільки за Вами.

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Адвокат по сімейних справах

Адвокат по сімейних справах, поміч адвоката по сімейних справах, розподіл майна між подружжям, складання шлюбного контракту

Розлучення, як юридичний процес

Адвокат із сімейних справ допоможе вирішити питання розлучення мирним шляхом, або ж у судовому порядку у найкоротші терміни

Подати позов до суду за всіма правилами

На практиці поняття позову, в основному, в законодавстві не закріплюється, що дозволяє вести вченим дискусії на дану тему.

Що робити під час розлучення?

Весь етап, який пов'язаний з розлученням, є дуже важким, а тому вам варто з гідністю пережити його.

Об адвокате - устами Клиентов

Огромнейшее спасибо за этот огромный труд, который Вы делаете ежедневно для нас.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b