Розірвання шлюбу в суді в Києві

 1. Як розірвати шлюб у Києві
 2. Послуги юриста при розірванні шлюбу в Києві включають в себе:
 3. Сімейний юрист в Києві

Розірвання шлюбу в суді в КиєвіЗ юридичного боку розірвання шлюбу в суді має на меті певний процес, в якому необхідний грамотний юридичний супровід. Навіть при тому, що процесуальний порядок розірвання шлюбу в суді є однаковим для всіх, на практиці розлучення в кожному конкретному випадку має певну специфіку, зазвичай пов'язану з наявністю спільної власності, спільних неповнолітніх дітей, відсутністю згоди на розірвання шлюбу, проживання одного з подружжя в іноземній державі або невизначенність його місця перебування. Розділ майна та стягнення аліментів - найбільш часті супутники справ про розірвання шлюбу. Від того, як буде організовано ведення в Києві Вашого шлюборозлучного процесу, залежить не тільки його виснажлива тривалість, а й результат справи.

Як розірвати шлюб у Києві

Відповідно до українського законодавства будь-яка особа має право вести свої справи в суді через представника. Зокрема, при розірвання шлюбу, в разі небажання спілкуватися з іншим членом подружжя або відсутності можливості вести справу особисто, існує можливість скористатися юридичними послугами, видати адвокатові довіреність на представлення інтересів і тоді судовий процес розірвання шлюбу в Києві буде повністю проведено без вашої особистої участі в ньому.

Послуги юриста при розірванні шлюбу в Києві включають в себе:

 • консультацію з питання розірвання шлюбу (розлучення);
 • складання позовної заяви, подача документів до суду;
 • участь у досудовій підготовці судового розгляду;
 • участь представника безпосередньо у всіх судових засіданнях;
 • отримання копії або виписки, яка набрала законної сили рішенням суду;
 • при необхідності, реєстрація та отримання в загсі свідоцтва про розірвання шлюбу;
 • інші юридичні послуги із сімейного права.

 

Сімейний юрист в Києві

Таким чином, будь-які проблеми, що стосуються сімейного права, без зайвих клопотів допоможе розв`язати сімейний юрист в Києві, який не тільки збереже Ваш особистий час, нерви, а й при вчасному зверненні до нього, допоможе швидко та безболісно вирішити всі сімейні питання, що на сьогодні Вас турбують.

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Стягнення заборгованості через суд

Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом позовну заяву від кредитора.

Як відбувається процедура визначення місця проживання дитини

вирішити питання мирним шляхом, орган піклування,

Як визнається батьківство, якщо шлюб не укладався

В даний момент дуже поширені різні випадки, коли дитина народжена у таких батьків, шлюб яких не був офіційно зареєстрований.

Бракоразводный процесс и раздел совместно нажитого имущества

Развод и разъезд супружеской пары, зачастую сопровождается ссорами и скандалами из-за раздела совместно нажитого имущества.

Об адвокате - устами Клиентов

Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Сильно хочу пожелать Вам творческих успехов!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b