Адвокат по сімейних справах

  1. Розірвання шлюбу (розлучення)
  2. Поділ спільного майна подружжя
  3. Шлюбний договір (шлюбний контракт)
  4. Усиновлення
  5. Аліментні спори (виплати аліментів)

Одним з основних понять сімейного права є шлюб. Браком є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану.

Шлюб — основне поняття сімейного права. Саме зі вступу в шлюб людина починає створення своєї власної сім'ї.

Одним з основних понять сімейного права є шлюб. Браком є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану.

На жаль, багатьом сім'ям доводиться зіштовхуватися з такими неприємними ситуаціями, як розлучення, розділ майна, позбавлення батьківських прав.

Ми маємо багатий досвід успішного вирішення складних юридичних проблем, пов'язаних з Сімейним правом.

Сімейній адвокат допоможе Вам у таких категоріях справ:

Розірвання шлюбу (розлучення)

Розірвання шлюбу в судовому порядку (розлучення) — складна судова процедура, вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта, часто є єдиним способом покінчити з невдалими стосунками.

Судова процедура розірвання шлюбу завжди пов'язана зі значним стресом для всіх учасників процесу, і без професійної юридичної допомоги вона може затягнутися на тривалий час.

Ми, як юристи по сімейних питаннях, добре знаємо всі особливості судової процедури розірвання шлюбу, і щороку проводимо багато складних судових процесів, пов'язаних з розірванням шлюбу, в яких один з членів сім'ї не бажає давати згоду на розлучення. У таких процесах досягаюємо максимально швидкого результату в інтересах своїх клієнтів.

Поділ спільного майна подружжя

Поділ спільного майна подружжя в суді — одна з найскладніших процедур в сімейному праві, яка вимагає високої кваліфікації адвоката, який її проводить, і абсолютно нового підходу до кожного окремого випадку.

Більшість розлучень рано чи пізно закінчуються конфліктом з приводу поділу спільного сумісного майна, нажитого за час шлюбу. Без кваліфікованої юридичної підтримки і допомоги відстояти свої майнові права дуже складно.

Зазвичай предметом спору у справах про поділ спільного сумісного майна подружжя виступає квартира, або інші нажиті за час шлюбу об'єкти нерухомого майна, і тому відповідальність, яка покладається на адвоката, що бере участь в такому судовому процесі, дуже значна, що ми добре розумємо.

Успішним завершенням судового процесу у справах про поділ спільного сумісного майна подружжя є такий результат, при якому наш клієнт зберігає за собою максимальний можливий обсяг майна. Українське сімейне законодавство передбачає багато можливостей збільшення обсягу майна на користь одного з подружжя, але реалізація таких можливостей завжди залежить від кваліфікації та досвіду сімейного Адвоката, який проводить такий процес.

Якщо Вам необхідна професійна юридична допомога у складній процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя, зв'яжіться із нами, і Ви отримаєте професійну допомогу, завдяки якій можливо позитивне вирішення своїх проблем.

Шлюбний договір (шлюбний контракт)

Статистика шлюбних контрактів

Шлюбні договори (контракти) — це світова практика, яка часто допомагає уникнути складної і дорогої процедури поділу спільного сумісного майна подружжя. Але, на жаль, в Україні використання цього ефективного інструменту запобігання конфлікту між подружжям з приводу спільно нажитого майна використовується дуже рідко, що в першу чергу викликано необізнаністю людей про його вигоди та механізм дії.

Маючи значний досвід участі у складних процедурах поділу спільного майна подружжя, що не уклали шлюбний контракт, ми радимо всім нашим клієнтам укладати такий шлюбний договір, який допоможе їм уникнути складної і дуже стресової процедури поділу спільного сумісного майна сім'ї, зазвичай невигідною жодному з подружжя.

За допомогою інтенсивної практики участі у складних сімейних спорах, а також після комплексного дослідження українського та світового законодавства і досвіду ми розробили особливий шлюбний договір, що враховує всі сфери майнових відносин подружжя та запобігає майже всім можливим майновим конфлікти між подружжям. Такий шлюбний договір завжди індивідуально доопрацьовується і вдосконалюється під кожного конкретного клієнта, щоб врахувати його інтереси та побажання.

Усиновлення

Усиновлення дітей в Україні — це надзвичайно складний процес, в якому для досягнення бажаного результату, а саме отримання нового члена своєї сім'ї, людина повинна зробити ряд складних юридично значимих дій. Без професійної юридичної допомоги і належного супроводу таких дій, дуже важко отримати бажаний результат. Особливу складність представляють собою процеси усиновлення дитини з українським громадянством іноземними громадянами.

Ми завжди досягаємо бажаного результату для клієнта. Якщо Вам необхідна юридична допомога в складному процесі усиновлення, звертайтеся до сімейного Адвоката, і Вам буде надано весь спектр послуг, щоб Ви змогли досягти своєї мети.

Застереження: ми не займаємося посередницькою діяльністю в процесі усиновлення та надаємо тільки професійну юридичну допомогу, пов'язану із законною процедурою усиновлення.

Аліментні спори (виплати аліментів)

Аліментні спори складають значну частину суперечок в Сімейному праві, і це пов'язано з неоднозначністю законодавчого регулювання аліментних правовідносин. Тому в аліментних спорах майже все вирішує кваліфікація адвоката або юриста, який проводить таку судову процедуру в інтересах свого клієнта. Ми часто беремо участь в аліментних спорах і знаємо всі особливості та нюанси таких справ, що дозволяє нам досягати максимально швидкого і позитивного результату в інтересах клієнта.

Якщо Ваші аліментні права були порушені, і Ви хочете захистити їх, звертайтеся до нас, і Ви отримаєте найвищий рівень юридичної допомоги від фахівця, який досконало володіє навичками проведення аліментних суперечок.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Спори про дітей і батьківські права

Вирішення питання про місцепроживання дитини, позбавлення батьківських прав, реалізація батьківських прав за допомогою сімейного адвоката

Як відбувається процедура визначення місця проживання дитини

вирішити питання мирним шляхом, орган піклування,

Спадкування нажитого спільними зусиллями майна

При оформленні спадкових прав досить часто виникає багато помилок і з боку спадкоємців, і з боку спадкодавців, які в результаті розкриваються лише в ході нотаріального оформлення.

Необхідні документи для доведення факту батьківства на дитину

Після отримання судового рішення, можна сміливо звертатися до органу РАЦС для того, щоб отримати свідоцтво про батьківство.

Об адвокате - устами Клиентов

Этот сайт просто класс так много чего здесь любопытного и нужного. Хочу пожелать вам так держать и всего самого... в Вашей работе!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b