Як змусити колишню дружину витрачати аліменти за цільовим призначенням?

  1. Як змусити свою колишню дружину витрачати аліменти саме на дитину?
  2. Підписання договору у юриста

Звичайно, не раз ми чули про проблеми, які стосуються саме злісних неплатників аліментів. Про всі ці додаткові судові процеси, і «вибивання» аліментів у рідного батька дитини. Однак, крім злісних неплатників мужів, на жаль, почали з'являтися сьогодні недобропристойні матері.

Звичайно, розлучення - це крах для багатьох дружин, однак, цей крах ніяк не повинен позначитися на дитині. Однак, багато недобропристойних матерів забувають про цільове витрачання коштів батька на дитину, і починають витрачати їх на себе кохану. Складно не задаватися цим питанням, коли мати витрачає гроші саме на походи по розважальним закладам і на свої жіночі приналежності, а дитина замість цього харчується одними макаронами, і одягається в секонд-хенді. Скрізь є межа здорового глузду, а тому, чоловіки нерідко призначають нові судові процеси, які можуть тягнутися довгі роки замість того, щоб напряму допомагати дитині. Адже, незважаючи на розпад сім'ї, колишній чоловік нічого не повинен своїй колишній дружині, і хоче, щоб кошти безпосередньо витрачалися саме на його дитину.


Як змусити свою колишню дружину витрачати аліменти саме на дитину?

Якщо ви вже виплачуєте аліменти, і питання про аліменти, в цілому, владналось, то ви можете звернутись до органу опіки та піклування, а також до суду, щоб зменшити розмір аліментів, або юридично домовитися про внесення деякої суми грошей на особистий рахунок дитини. Про це більш детально прописано в 186 статті Сімейного кодексу. Що стосується більш розвинених європейських країн, то там цим питанням тривалий час займається сімейний адвокат, який легко вирішує всі проблеми, не змушуючи при цьому чоловіка витрачати приватний час.

Можна просто постаратися домовитися з колишньою дружиною, щоб не доводити справу до суду, про те, що ви будете виплачувати частину аліментів саме за цільовими конкретними платежами, наприклад, за оплату садка, репетитора, спортивні секції, і т. д.

Підписання договору у юриста

Однак, найбільш ідеальним варіантом для обох може стати саме питання про підписання юридичних сімейних договорів ще до вступу в шлюб. Саме завдяки цим договорам ви зможете узаконити всі ваші відносини під час шлюбу, і після розлучення, а також перевірити власні почуття, довіру один до одного, в кінці-кінців, ставлення до вас вашої другої половинки. У Сімейному кодексі давно є ціла стаття 9, яка свідчить, що сім'я має повне право складати сімейні документи, які не суперечитимуть чинним законам України.

А тому, саме в цих сімейних документах ви можете, за допомогою досвідченого юриста, прописати всі положення з оплати, використанню аліментів у разі розлучення. Адже, саме ці документи в майбутньому допоможуть вам або зміцнити вашу родину, і застерегти вас від різних непередбаченостей. Або у випадку розлучення, розірвати ваш шлюб в короткий термін, що вбереже не тільки ваш час і гроші на суди, адвокатів і т.д., але і ваші нерви, а головне - нерви вашої дитини.

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

Але крім усіх емоцій, основним питанням при розлученні із заможнім чоловіком залишається саме розділ майна.

Спадкування нажитого спільними зусиллями майна

При оформленні спадкових прав досить часто виникає багато помилок і з боку спадкоємців, і з боку спадкодавців, які в результаті розкриваються лише в ході нотаріального оформлення.

Позовна заява щодо позбавлення статусу батька

Така важлива юридична дія, як позбавлення прав на дитину конкретного суб'єкта, може відбуватися тільки при розгляді в суді.

Право собственности на недвижимое имущество

Передать право собственности на недвижимость может быть произведена несколькими законными способами.

Об адвокате - устами Клиентов

Просто замечательный! Хорошенький ресурсик! Классно! Всё доступно и легко. Благодарю за профессиональный ресурс!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b