Спори про дітей і батьківські права

  1. Реалізація батьківських прав

Часто після розлучення батьки не можуть дійти згоди, з ким повинна бути дитина, тоді й виникають спори про дітей і кожен із батьків хоче відстояти свої батьківські прова. До спорів про дітей відносяться спори про:

 

  • місце проживання дитини при роздільному проживанні батьків;
  • про здійснення батьківських прав батьків, які проживають окремо від дитини;
  • про усунення перешкод до спілкування з дитиною його близьких родичів;
  • про повернення батькам дитини, що утримується не на підставі закону або судового рішення;
  • про позбавлення батьківських прав;
  •  про відновлення в батьківських правах;
  • про обмеження батьківських прав;
  • про скасування обмеження батьківських прав.

 

Перераховані суперечки найбільш часто зустрічаються, але далеко не вичерпні ...

Спори про дітей і батьківські праваСуперечка про визначення місця проживання дитини при роздільному проживанні батьків є однією з поширених у Київі категорій справ. Узагальнення судової практики показує, що для винесення судом рішення про зміну місця проживання дитини, зокрема при передачі дитини від одного з членів подружжя до іншого і зміну місця проживання, потрібно грунтовне мотивування і "серйозні підстави", зокрема: неналежне виконання батьками своїх батьківських обов'язків, несприятливі умови проживання в батька і виховання, особисті якості батьків та ін. Приміром, в одній з суперечок між подружжям щодо місця проживання їхніх неповнолітніх дітей, що розглядається Європейським судом з прав людини, місцем проживання було встановлено місце проживання батька, оскільки мати була членом організації "Свідки Єгови", що призвело до негативних соціальних та психологічних наслідків для дітей.

Реалізація батьківських прав

Проте самотужки розв язати вказані питання вдається не кожному. Наслідки таких рішень часто не втішні і тягнуть за собою безліч матеріальних та моральних проблем, яких, вчасно звернувшись за допомогою до юриста по Сімейному праву, можна було б уникнути.

Ви можете задати питання про юридичні послуги або записатися на юридичну консультацію в Києві по телефону, вказаному на цьому сайті.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

Але крім усіх емоцій, основним питанням при розлученні із заможнім чоловіком залишається саме розділ майна.

Подати позов до суду за всіма правилами

На практиці поняття позову, в основному, в законодавстві не закріплюється, що дозволяє вести вченим дискусії на дану тему.

Розлучення, як юридичний процес

Адвокат із сімейних справ допоможе вирішити питання розлучення мирним шляхом, або ж у судовому порядку у найкоротші терміни

Как быстро развестись с выгодой для себя

Закон позволяет значительно сократить бракоразводный процесс. Супругам для этого нужно будет заключить соглашение об имуществе и о детях.

Об адвокате
Для меня это находка! Уже неделю разбираюсь развлекаюсь учусь у Вас на портале и уходить отсюда совсем не собираюсь.

Этот сайт суперовый! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот интернет портал ждет хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами чаще! Дерзайте!
Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b