Куди звернутися, якщо Вашу квартиру раптом затопили сусіди з верхніх поверхів?

 1. Основні дії, якщо сусіди зверху залили квартиру
 2. Які ж саме документи зобов'язана надати компанія, яка оцінює збитки

Побачивши в один день, що вашу улюблену квартиру стрімко заливає вода або, що ще гірше, раптом прорвало каналізаційну трубу, найпершою вашою дією має бути виявлення справжніх причин затоплення.

Спочатку необхідно звернутися до Ваших сусідів, ймовірно, вони просто забули повністю закрити кран або ж у них сильно засмітився унітаз. А у випадку, якщо Ваших сусідів по будинку немає або вони Вам не відкривають, викликайте аварійну службу, а також представника керуючої фірми.

 

Основні дії, якщо сусіди зверху залили квартиру

Окрім звернення до сусідів, зверніться в керуючу фірму для того, щоб її представник зміг прийти до Вас і скласти відповідний документ. Необхідний даний документ для того, щоб підтвердити факт затоки. Після отримання такого акта на руки, оцініть збиток, який підлягає подальшому відшкодуванню.

Зумійте правильним чином оцінити завдані збитки, Вам слід звернутися в спеціальну організацію, що надає такі послуги з оцінювання. При всьому цьому, необхідно пам'ятати, що, по суті, незалежна оцінка здійснюється у присутності винної особи. Таким чином, якщо вас залили Ваші сусіди, і вони були зазначені в акті в якості винуватців того, що сталося, запрошуйте їх на процедуру з оцінювання завданого збитку заздалегідь.

 

Які ж саме документи зобов'язана надати компанія, яка оцінює збитки

      
 • Фірма, в яку Ви звертаєтеся, якщо сусіди затопили Вашу квартиру, зобов'язана мати ліцензію на те, щоб здійснювати оціночну діяльність.
 •     
 • Крім ліцензії, знадобляться наступні документи, які потім будуть потрібні при подачі Вами позову до суду, а саме:
 •     
 • надання звіту про проведене оцінювання збитків, що завдані затопленням.
 •     
 • Договір, що стосується надання підприємством оціночної діяльності.
 •     
 • Документ, який буде підтверджувати оплату послуг компанії.
 •     
 • Куди подавати заяву, якщо Вас раптом залили сусіди

 

Коли на руках вже буде звіт стосовно оцінювання завданої шкоди, Вам необхідно з усіма наявними документами звернутися до суду. При цьому, звертатися треба до суду саме за місцем проживання сусідів.

Для того, щоб отримати повну юридичну допомогу, можна звертатися до юристів або ж адвокатів, щоб вони надали Вам відповідну консультацію, змогли скласти позов або ж були вашими представниками. У кваліфікованих фахівців є не тільки певні теоретичні знання, але також і практичні навички, які допомагають виграти таку справу в суді.

 

Таким чином, якщо вас раптом залили сусіди, і в акті вони були зазначені винуватцями, також Ви маєте право спробувати врегулювати дане питання щодо подальшої виплати компенсації за понесений збиток без процедури звернення до суду. Необхідно пояснити сусідам, що якщо вони зможуть заплатити не за судовим рішенням, то їм оплачувати юридичні послуги та послуги оцінювача не доведеться (до речі, які коштують чималих грошей). Це позбавить всіх від додаткових зайвих витрат грошей і часу.

Природно, бувають і такі випадки, коли сусіди в затоці взагалі не винні (просто, потік стояк), а от відповідати за збиток буде керуюча фірма. У цьому випадку, дії зобов'язані бути абсолютно самі, що і з Вашими сусідами, але пропозицію оплатити ремонт в добровільному порядку буде найкраще направити за допомогою пошти або ж принести особисто, отримавши підпис про прийняття претензії на другому екземплярі.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Подати позов до суду за всіма правилами

На практиці поняття позову, в основному, в законодавстві не закріплюється, що дозволяє вести вченим дискусії на дану тему.

Розділ спільного майна в Києві

За участі адвоката в Києві розділ майна може бути проведений як під час шлюбу, так і після його розірвання на вимогу одного з членів з подружжя

Бракоразводный процесс и раздел совместно нажитого имущества

Развод и разъезд супружеской пары, зачастую сопровождается ссорами и скандалами из-за раздела совместно нажитого имущества.

Развод - главное, что нужно знать!

При разводе главное помнить, что вы на верном пути, и даже если вам сейчас кажется, что все это никогда не закончиться, то не отчаивайтесь.

Об адвокате - устами Клиентов

Как много полезной информации.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b