Що робити під час розлучення?

  1. 1. Допомога хорошого психолога.
  2. 2. Будьте впевнені і спокійні.
  3. 3. Намагайтеся відпочивати.
  4. 4. Діти не винні!

Ви стали учасником процесу розлучення. Щось пішло не так, а тому ви зіткнулися з ситуацією, коли ваша пара більше не може існувати. Весь етап, який пов'язаний з розлученням, є дуже важким, а тому вам варто з гідністю пережити його.

Головне, на даному етапі розуміти, що все це не вічно. Сварки, крики, скандали, судові процесі - все це обов'язково пройде, а потім настане спокій. Повірте, ваша проблема, вона, звичайно, унікальна, однак розлучення переживали безліч пар і не одного разу, а тому є кілька непорушних істин, які можуть допомогти пережити цей процес.


1. Допомога хорошого психолога.

Можливо, вам зараз складно уявити похід до психолога. Так, ви праві, зараз в Росії і Україні люди схильні скоріше довіряти близьким і друзям, ніж фахівцям. Все це цілком нормально, просто така тенденція досить недавно почала зароджуватися в країнах СНД. У Європі та США допомогою психолога та юриста користуються постійно, оскільки це простий процес для них.

Зрозумійте, ваша сім'я, родичі, друзі можуть порадити вам багато, але єдино вірно вирішити вашу ситуацію - ніколи. Навіть, якщо вони пережили чимало схожих ситуацій, або чули багато подібних ситуацій від друзів, вони зможуть тільки надати пораду вам. Юрист, психолог зможе впевнено вирішити вашу ситуацію, зробити вас сильнішою, порадити вам стільки можливостей, скільки не порадять, навіть, близькі та родичі.

Якщо ви є батьком, то допомога психолога буде обов'язкова вашій дитині. Навіть, якщо ваша дитина проявляє всі симптоми здорової і щасливої дитини, всередині вона, можливо, переживає цілий список негативних емоцій. Будьте сильнішим за всі обставини, зверніться до сімейного юриста, який зможе грамотно пояснити дитині ваш розрив, а також розповість вам всі шляхи, які ви зобов'язані пройти заради щасливого майбутнього вашої дитини.


2. Будьте впевнені і спокійні.

Навіть, найстійкіші люди часто «вмирають» психологічно під час розлучення. Розлучення - це найчастіше розрив двох близьких душ. Те, що ви переживаєте, плачете - це нормально! АЛЕ! Будьте готові до того, що ваша друга половинка, можливо, навіть щаслива, що розлучається з вами. Можливо, вас обманювали довгий час, можливо, ви багато не знаєте. Головне, ви зобов'язані бути готові до всього. Не всі пари, точніше практично жодна пара в країнах СНД не розлучається мирним шляхом.

Ваша друга половинка, можливо, буде до останнього «прикидатися» вірним, люблячим чоловіком, а потім, під час розлучення, буде всіляко принижувати вас і «поливати брудом». Будьте сильніше цього. Будьте готові до цього.

Всі ваші усні домовленості і обіцянки з чоловіком підтверджуйте обов'язково документально. Запам'ятайте, усна домовленість, обіцянка - це ніщо під час розлучення. Грамотно розлучитися вам допоможе фахівець у цьому питанні (адвокат, юрист). Краще витратьте трохи коштів, щоб увійти в щасливе майбутнє, аніж не витратити нічого, а потім залишитися «біля розбитого корита».


3. Намагайтеся відпочивати.

Навіть, якщо ви найзайнятіша людина на світі, ви зобов'язані відпочивати. Навіть, якщо у вас немає ні секундочки відпочинку, знайдіть необхідний час. Знайдіть собі цікаве заняття - віддушину.

Таким заняттям може стати щось не тільки приємне, але й корисне. Наприклад, заняття в залі (тренування, фітнес, тренажерний зал). І відпочити встигнете, і здоровіше станете. Не хочете фізичних занять, спробуйте себе у творчості. Дивіться фільми, читайте книги, ходіть частіше на прогулянки на свіжому повітрі.

Головне, щоб ви проводили час із задоволенням. І це бажано виконувати не тільки під час розлучення, але й надалі.


4. Діти не винні!

Звичайно, вам складно в такий час дбати ще й про дітей, ви ж переживаєте надто тяжкий період в житті. Однак, вам варто пам'ятати, що саме ви і ваша друга половинка винні в цьому важкому періоді, а тому не варто «відриватися» на власних дітях, вони тут не при чому.

Під словами «відриватися» мається на увазі не тільки зриватися з будь-якого приводу, а й використовувати дітей як шпигунів, спрямовувати дитину проти родичів, власного батька або матусі.

Звичайно, зараз, як і будь-коли в інший проміжок часу, ніхто особливо не хоче займатися вашими дітьми, а тому, саме ви повинні приділяти ій зараз більшість вільного часу, більше з нею спілкуйтесь, грайте, доведіть своїми вчинками, що вашу дитину ніхто більше в світі так не любитиме. Намагайтесь всіма способами захистити її від непотрібних психічних навантажень.Розлучення - це важкий період не тільки для вас, але і для дитини, яка не зобов'язана чути, бачити й розуміти ваші конфлікти та розпад власної родини. Тому, ви зобов'язані витратити ще більше часу для того, щоб ваша дитина змогла дійсно зрозуміти і усвідомити всю ситуацію, а також прийняти її. Крім вищезгаданого походу до сімейного юриста, вам варто також спробувати приборкати власні почуття і дозволити другій половинці брати участь у вихованні спільної дитини. Помітьте, це ви розлучаєтесь між собою, а ні в якому разу не зі своєю дитиною. Тому похід дитини до родичів (бабусь, дідусів) тільки позитивно позначиться на ній.

Головне - пам'ятайте, що ваша дитина ні в чому не винна. Не припустимо позбавляти її власного батька чи матусі, адже вона любить вас однаково й вважає вас обох самими дорогими та близькими. Спробуйте такими й залишитись на майбутнє, не зраджуйте дитячих мрій та сподівань. Використовувати дитину як інструмент до щасливого життя це, як мінімум, низько і огидно, як максимум - ви можете зруйнувати остаточно її майбутнє. Якщо ж ви не впевнені й просто не знаєте, як діяти, зверніться за дієвою порадою до кращого сімейного юриста, який професійно зможе надати не тільки пораду, а й запропонує подальший шлях розвитку ваших дій.

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Бракоразводный процесс и раздел совместно нажитого имущества

Развод и разъезд супружеской пары, зачастую сопровождается ссорами и скандалами из-за раздела совместно нажитого имущества.

Рівність у правах різностатевих батьків

У середині 2013 приймався Закон, який зміг реально врегулювати питання, що стосувалося забезпечення рівності між самотніми батьками і матерями.

Необхідні документи для доведення факту батьківства на дитину

Після отримання судового рішення, можна сміливо звертатися до органу РАЦС для того, щоб отримати свідоцтво про батьківство.

Розлучення та укладання шлюбного договору

Фахівці з сімейного права допоможуть укласти шлюбний договір, захистять інтереси подружжя, допоможуть у вирішенні сімейних проблем

Об адвокате - устами Клиентов

Для меня это просто большая находка! Уже неделю зависаю на интернет проекте и валить отсюда совсем не собираюсь.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b