Третій зайвий у стосунках, що ведуть до розлучення

  1. Непорядна жінка
  2. Не треба нікого слухати!

Після свого першого розлучення я відразу ж відчула свободу.

Третій зайвий у стосунках, що ведуть до розлученняПочуття впевненості у власних силах подарувала мені саме юрист з сімейного права, яка допомогла мені швидко розлучитися з ненависним чоловіком. Але з часом я зрозуміла, що не все в житті по справедливості! Дуже часто, відбуваються випадки вторгнення у стосунки двох закоханих, зацікавленої в їх сварці, третьої особи.

Чому завжди так: коли стосунки складаються з протилежною статтю просто відмінно, дві людини щасливі разом і справа рухається до весілля, то обов'язково з'явиться хтось, бажаючий зруйнувати вашу ідилію. "Миротворці"найчастіше починають вчити розуму, викристовуючи при цьому плітки, чутки.

«Та вона ж разведенка! Вона тобою користується! Ти стаєш підкаблучником!», - подібні фрази зазвичай звучать з вуст людини, яка щиро не бажає щастя майбутньому подружжю. Ці люди роблять це або навмисно, щоб зруйнувати кохання, або вони дійсно і не уявляють, що двом людям просто дуже подобається бути разом. Їм разом добре. Вони щасливі, хочуть все життя, як говориться, прожити разом.

Непорядна жінка

А якщо жінка раніше перебувала у шлюбі, то вона і зовсім вважається непорядною. У голову такого роду людям не приходить те, що розлучена жінка може відчувати любов до свого обранця. Вона ж більш досвідчена в сімейному плані, навчена на власних помилках, які в майбутньому навряд-чи допустить.

Така жінка знає, що таке бути дружиною. Якщо розлучена жінка зустрічається з чоловіком, то для близьких родичів чоловіка, вона стає стервою! А може вона все життя чекала саме цього чоловіка, а минулий шлюб був лише для того, щоб вона цінувала нові стосунки! А він для того, щоб доля подарувала йому любов, повинен був пройти через зраду і розчарування.

Не треба нікого слухати!

Якщо про твою дівчину всі говорять, це означає, вона дійсно заслуговує уваги!

Цінуй ту, яка тебе щиро любить, довіряй їй! Хай щастить!

Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
Нравится
Заказать юридическую услугу

Это будет Вам интересно

Розлучилися, в результаті всі залишилися щасливі і задоволені,

Знайомство з моїм майбутнім чоловіком сталося на роботі.

Заяву на розлучення після відмови в покупці автомобіля

З моменту розлучення пройшло більше п'яти років, тому зараз я вже можу спокійно про нього говорити.

Моя історія розлучення з чоловіком

За вдачею, будучи оптимісткою, я вирішила, що якщо життя так склалося, то значить так і треба.

Чоловік, який зраджував у мене на очах

Мій колишній чоловік на моїх очах зраджував, змушуючи при цьому мене прати йому шкарпетки.

Об адвокате - устами Клиентов

Огромнейшее спасибо. Очень благодарны! Ребята - просто умнички.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b