Як я розлучилася з чоловіком і залишилася одна з дитиною

  1.  Моя поведінка була абсолютно протилежною звичайній поведінці
  2. Відносини з сином.

Як я розлучилася з чоловіком і залишилася одна з дитиноюСпочатку, я сама відвезла дитину в перший клас на злегка поламаному автомобілі. Через кілька місяців, я сама стала ініціатором розлучення з чоловіком.

Моя свекруха була здивована. «У тебе є коханець?», - якось запитала вона у мене. «Ні», - прозвучала відповідь з моїх вуст.

Яким чином я повинна була свекрусі пояснити, що я просто більше не хочу засинати і прокидатися разом з її сином, не хочу обіймати. Мені не хочеться ділитися з ним своїми страхами і надіями. А про заняття любов'ю і мови бути не може! Його вторгнення в моє тіло тепер більш, ніж насильство наді мною. А життя проходить. А я зовсім і не живу, а існую поруч з її сином. Мені здавалося, мої «мертві» очі дають ясно зрозуміти, що у мене на душі.

Природно, що раніше я любила її сина, в іншому ж випадку, я б не народила спільної дитини. Дитину я заводила більш ніж усвідомлено, хоча на момент народження сина мені було всього 20 років, а чоловіку (тепер уже колишньому) 23 роки.

Я ж завжди виглядала мудрішою, ніж мої однолітки. Може бути, саме це і розслабило мого чоловіка в момент, коли ми тільки почали вити сімейне гніздечко. Для нього було в порядку речей те, що я майже до самих пологів пропрацювала на ногах за касою. Так само було нормальним, що я прошу в магазинах їжу в борг, тому як колишній чоловік соромився у когось позичати. Пригадую, як холодними зимовими вечорами згорталася клубком під ковдрою від нестачі їжі в шлунку. Тоді я жила лише надією, що завтра буде краще.

 

Почуття, коли ти вже починаєш віддалятися від іншої людини, і що більше не зможеш жити як колись, виникає не відразу, а з плином часу. Ударом для мене стало те, що одного разу мій колишній чоловік не прийшов додому на ніч. Вранці ж, свою відсутність він мені пояснив тим, що вони заночували на квартирі, в якій вони робили ремонт (він працював виконробом), а телефон був вимкнений, тому як розрядився. Мені ж «добрі» люди швидко підказали, що ні на якій квартирі він не був, а пив алкогольні напої всю ніч в одному з клубів нашого району. Мене вразило, що він навіть просто не подумав, що я можу за нього хвилюватися. Мене ж тієї ночі «розривали» найстрашніші думки: «Може він потрапив в аварію?», «А може його вбили?». Дізнавшись про зраду чоловіка (для мене цей вчинок був таким), я порвала всі наші спільні фото. Однак заяву на розлучення я подала тільки через 3 роки.

 

Мені нікуди було піти. Мені не хотілося повертатися в рідне місто, а знімати житло було дорого. Я дуже багато працювала. Але я працювала більше за ідею, ніж за гроші. Я трудилася на своє ім'я і репутацію. Все вирішується - це я твердо усвідомила. Я знала, що можу повернути життя не так, як завгодно йому, а так, як сама захочу. Мені було аж ніяк не легко. Світ, упокорюючись з моєю завзятістю, став мені у всьому допомагати, йому просто довелося це зробити, так як мої дії не розглядали ніяких інших варіантів.

 

Мені все ж таки вдалося знайти не дорогу квартиру. Хоча оплата за неї була більша половини моєї місячної зарплати, але я не збиралася змінювати свої плани. З колишнім чоловіком ми домовилися, що він щомісяця буде видавати мені невелику суму грошей, в якості аліментів.

Пізніше колишній чоловік втратив роботу, і гроші у нього зовсім перестали водиться. Допомоги мені було ні у кого попросити. У мене було єдине комунальне благо - ванна, в якій я могла плескатися в гарячій воді і «закутуватись» у водоспади піни. Мені було там дуже добре.

Звичайно ж, іноді я була схильна до депресії. У такі моменти мені було страшно за своє і дитяче майбутнє. Перший час я просто виживала. Про всі тяготи знала тільки я, та й мій сімейний юрист, яка реально допомагала мені впродовж усього мого становлення на ноги. Мамі я намагалася не поширюватися про «принади» мого життя. Вона шкодувала мого колишнього чоловіка. Чому? Мама сама не знала.

 

Я постійно жила на гроші, взяті в борг то в одного, то в іншого знайомого. Пізніше я почала підробляти перекладачем (знала англійську мову). Завдяки своїй завзятості я домоглася підвищення свого окладу. Всі подруги так заздрили моїй стрункості та накачаним рукам.

Худоба була від недоїдання, а накачані руки через постійне прання вручну. Володіючи не поганим смаком, я вміло знаходила шикарні речі за мізерними цінами.

Можливо, саме завдяки злидням в минулому, зараз я можу сміливо скласти бюджетний план будь-якій конторі, яка розміщена на дні фінансового успіху. Заяву на розлучення я подала, зваживши реальність та поради свого сімейного юриста, яка всю не приємну судову процедуру і наслідки погодилася взяти на себе. Також з її допомогою я подала заяву на аліменти, тому як чоловік перестав давати мені гроші з власної волі. Потім я дозволила купити собі необхідну побутову техніку.

 Моя поведінка була абсолютно протилежною звичайній поведінці

Моя поведінка була абсолютно протилежною звичайній поведінці одиноких жінок в розлученні. Я вміло розпоряджалася нашими на той момент невеликими фінансами. Завдяки моїй стрункості мене приймали всі за сестру власного сина.

Ми з сином часто дуріли, бігаючи по квартирі з подушками, гуляли і просто весело проводили дозвілля. У нас навіть не вистачало грошей на проїзд до найближчого парку, щоб посидіти там на лавочці. Але ж це не настільки важливо, ніж спокій і впевненість у завтрашньому дні. І моя дитина твердо підтримувала мене в починаннях.

 

Відносини з сином.

Під час моєї відсутності вдома через відрядження, я залишала сина і гроші його батькові. Катя (дівчина мого колишнього) доглядала за моїм сином і виявилася цілком хорошою дівчиною. Син спілкувався з Катею, я ж не вважала це поганим явищем. Господи, як я вдячна сімейному юристу за все, що вона зробила. Адже тільки завдяки її порадам я повністю змогла змінитися в кращу сторону. Страшно тільки подумати, як би раніше я сприйняла факт про зраду чоловіка і т.д.

Одним осіннім днем ми всі «перетнулися» у моєї сестри. Вони приїхали не на довго до мами колишнього чоловіка, і по дорозі заїхали до моєї сестри за сином. Я спекла пиріг. Мої родичі не очікували такого повороту подій. Колишній чоловік сильно сп'янів, Катя їхала за кермом. Нова дружина колишнього чоловіка привезла торт власного приготування, і явно сподобалася моїм родичам. Мама чоловіка не захотіла приїхати - надто вже для неї була неприйнятна подібна картина. Хоча з колишньою свекрухою ми добре спілкуємося і навіть удвох ходили в Маріїнський театр на оперу, коли вона приїжджала в гості до сина.

 

З батьком сина ми не друзі. Одного разу він не дав грошей для того, щоб купити зимові черевики синові. Тієї зими син ходив по снігу в осінніх туфельках. Ні з ким я особливо дружбу не вожу, зла ні на кого не тримаю - мені так легше дихається.

 

Колишній чоловік же вважає себе постраждалим. Всі його знайомі думають, що я знайшла собі багатого чоловіка, а його кинула. Ці розмови підтвердив факт, що виглядаю я, ніби світ повністю тільки у моїх ніжок. Воно, можливо, зараз так і виглядає з боку.

Я ж хотіла перевернути світ - і я зробила це. Тепер я знаю точно: світ навколо себе ми творимо самі, ставляться до нас тільки за нашими вчинками і заслугам; повага до самої себе - запорука будь-якого успіху. У кожного свої цілі і свої шляхи їх досягнення. Життя у нас тільки одне, і робимо все в житті ми тільки своїми руками. Правда, бувають ситуації, коли, безсумнівно, потрібна допомога. І подібну допомогу - ділову пораду здатний дати тільки справжній фахівець, який знає свою справу - сімейний юрист. При цьому не варто очікувати, що хтось принесе вам все на білій тарілочці. Безсумнівно, зважити поради та вчинити правильно - ваш вибір. У цьому випадку, крім себе не можете нікого звинувачувати, у всьому, що маєте, або не маєте.

Вдячна безмірно, що на моєму шляху зустрілася саме та жінка - фахівець з великої літери, яка вміло і мудро змогла привести мене до теперішнього!

Життя прекрасне! Клянуся зубом білої акули, якого торкалась під час занурення в Атлантичний океан.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится
Заказать юридическую услугу

Это будет Вам интересно

Щасливе закінчення розлучення

Починати розповідь з військових дій, постійної наявності чужої підлості в моєму житті, смертельних розчарувань?

При розлученні він захотів поділити мою квартиру

У заяві було вказано, що він хотів 50% квартири та виплату за послуги юриста.

Після розлучення життя приймає нові фарби

А якщо ти в майбутньому не хочеш мати додаткових проблем з колишнім чоловіком, то скористатися послугами сімейного юриста - саме розумне рішення.

Після розлучення він став іншою людиною

Якщо у тебе є хоч трішки бажання виправити ситуацію, то зміни себе і своє ставлення до чоловіка.

Об адвокате - устами Клиентов

Доброе утро!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b