Після розлучення я світилася від отримання довгоочікуваної свободи

  1. Документацію для шлюборозлучного процесу я збирала сама, з допомогою свого сімейного юриста.

Після розлучення я світилася від отримання довгоочікуваної свободиМій шлюборозлучний процес проходив у червні цього року. Я довго була в депресії, але, правда, до розлучення. Фактичний роз'їзд і документальне розлучення розділяв цілий рік. Я до і після цього так не плакала, як тоді.

Чоловік не давав довго згоди на розлучення. Я це сприймала, як його таку своєрідну спробу помиритися, сподівалася, що ще все налагодиться. Я сама прийняла рішення роз'їхатися. У той момент я була вагітною. Розлучення вийшло оформити тільки влітку. Чоловік іноді приходив до мене.

 

Він ревнував мене до всіх моїх знайомих. Часто він навідувався вранці (для перевірки: а чи немає зі мною когось). А якщо врахувати, що я тоді тільки народила, то можна повністю оцінити всю безглуздість логіки мого тоді ще чоловіка. Я довгий час намагалася позбутися такого своєрідного контролю чоловіка, але і зараз, іноді він приходить до мене додому, з метою стеження за мною (чи сама я живу).

 

Документацію для шлюборозлучного процесу я збирала сама, з допомогою свого сімейного юриста.

Заяву ми подавали без його згоди, самостійно. Пригадується, як я гірко плакала, після подачі заяви на розлучення, знаючи: день призначено.

Увечері того ж дня я випила дуже багато спиртних напоїв. Коли ж ми з уже колишнім чоловіком вийшли з суду, він сам виявив бажання підвезти мене додому. У машині я намагалася «видавити» сльозу, але нічого не вийшло. Колишній чоловік почав висловлювати мені, що я неправильно вчинила. Я ж тоді нічого не відповіла. Ніби ком у горлі встав.

 

Наступного дня після розлучення, я вся ніби світилася від отримання довгоочікуваної свободи.

Зараз з моменту розлучення пройшло вже більше року. Зараз мій будинок повний спокою, якого я так довго чекала. Саме зараз я зрозуміла, що за теперішній спокій зобов язана своєму сімейному юристу. Якби не він, я б ще дуже довго вагалась би та була б нещасною.

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится
Заказать юридическую услугу

Это будет Вам интересно

Чоловік пішов до забезпеченої жінки

Історія мого розлучення: ми прожили дев'ять років разом, після чого чоловік пішов до більш забезпеченої жінки.

Як я розлучилася з чоловіком і залишилася одна з дитиною

Історія про те, як я пішла від чоловіка, маючи на руках дитину.

Історія не про розлучення, але про важливе

Моя подруга і її майбутній чоловік познайомилися десять років тому в університеті.

Я стала ініціатором розлучення

Я тільки зараз усвідомила, що всі довгі 5 років чоловік намагався мене зламати, змінити під сумнівний якийсь вигаданий ним самим ідеал.

Об адвокате - устами Клиентов

Этот интернет сайт классный! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот интернет сайт ожидает светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими новыми работами почаще! Дерзайте!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b