Заяву на розлучення після відмови в покупці автомобіля

  1. Під час шлюбу нам постійно не вистачало грошей.
  2. Дружина подала на розлучення, коли боргу не було
  3. В одну хвилину у мене нічого не стало.
  4. А автомобіль, може навіть і не один, був би давно придбаний для моєї дружини.

Історія мого розлучення: дружина подала заяву на розлучення, після моєї відмови купити їй машину

Заяву на розлучення після відмови в покупці автомобіляДоброго часу доби!Звуть мене Ілля. На даний момент я розлучений. З моменту розлучення пройшло більше п'яти років, тому зараз я вже можу спокійно про нього говорити. Хоча, власне кажучи, до розлучення ніколи не будеш ставитися, як до звичайного явища. Розлучення завжди приносить горе. Не даремно в церковному понятті, розлучення - гріх.

В юності я багато вчився і бачив світ через призму рожевих окулярів. Зіткнутися з реальним світом мені було важко. У молодості я був «першим хлопцем на селі», тому як, і гарний, і ставний, і розумний. Однак завести сім'ю у мене вийшло тільки в тридцять років, і те, мою дружину я абсолютно не любив. Кажуть, щирі почуття рідко взаємні - це саме про мене. Дівчина, яку любив до нестями, вийшла заміж за іншого, більш забезпеченого чоловіка. Час йшов, я не молодшав. Товариство вважає, що до тридцяти треба вже мати сім'ю. І я одружився. Можливо, якщо б я цього не зробив, моє життя було б зараз зовсім іншим.

Хоча, я ще й вдало, як мені тоді здавалося, одружився. Дівчина була розумною, красивою. Жила в сусідньому невеликому містечку. Через 5 років після її переїзду до мене у нас з'явився син. З власної дурості я дуже чесно відразу сказав дружині, що я її не люблю. Я сам розповів їй про свою нещасну любов. Та й взагалі, в перші роки спільного життя, я вів себе не найкращим чином. Я злився на дружину, що вона не улюблена. Ніхто, напевно, не зміг би такого витерпіти, ось і вона не втрималась.

 

Під час шлюбу нам постійно не вистачало грошей.

Спочатку ми виплачували борги за покупку житла. Після появи сина ми все віддавали йому. Я думав, що двоє дорослих можуть прожити рік-другий «затягнувши пояси» заради блага дитини. На жаль, це була суто моя думка, з якою дружина абсолютно не погоджувалася. Її батьки за часів СРСР непогано жили, і вона звикла до того, що, на мою думку, було розкішшю.

Вона не бажала жити без походів по магазинах. Її постійно тягнуло в клуби, боулінги, кафе. Поїздки на відпочинок були для неї звичайною справою. За вдачею я домосід. Я не прагну постійно кудись ходити, особливо, коли перебуваю на фінансовій мілині.

Дружина подала на розлучення, коли боргу не було

Коли синові було шість років, то ми нарешті розквиталися з усіма боргами. По ідеї, ми могли б жити, ні про що не переживаючи. Тоді-то моя дружина і подала заяву на розлучення.

Я й зараз не можу пояснити собі, чому вона це зробила. Швидше за все, просто вирішила помститися мені таким оригінальним способом за всі принесені раніше їй образи. Відмова купити їй авто - стала причиною розлучення. Я дуже втомився від постійного безгрошів'я, а моя дружина тільки й бажала знайти привід для розлучення. Взагалі-то весь час, як думав я, ми жили дружно, не сварилися. Проте, дуже швидко дружина знайшла іншого чоловіка, більш забезпеченого, аніж я. Їх роман стрімко розвивався на моїх же очах.

В одну хвилину у мене нічого не стало.

Те, що я будував довгі роки, зруйнувалося. Дружина забрала сина. Квартиру, яку за фактом заробив я, вона захотіла відсудити. Її розділили 50 на 50. Останнє дрібне майно дружина залишила мені. Продаж квартири так і не відбувся, з причини кризи на ринку нерухомості. Тоді ми знайшли вихід, шляхом виплати частки дружини грошима. І знову я опинився на мілині, при цьому й абсолютно один. Моя колишня дружина купила з новим чоловіком квартиру, куплену в більшій мірі на гроші, дані за нашу квартиру. Вона розповідала синові, що я не справжній його батько, наговорювала всілякі гидоти про мене.

Час минає дуже швидко, але не лікує, як говорять багато. Саме тому я звернувся за допомогою до сімейного юриста. Як я зараз шкодую про згаяний час. Чому вчасно не звернувся? Адже багато в чому життя моє змінилося б на краще, звернися я вчасно за допомогою до сімейного юриста. Зараз я розплатився з усіма боргами. Але даремно витрачені роки не повернути. Синок виріс. Ми з ним спілкуємося, я йому допомагаю фінансово. Із колишньою дружиною ми вже не ворогуємо, а навпаки, спілкуємося як друзі, природно, тільки завдяки сімейному юристу. Але розлучення я їй не пробачу ніколи. А бридкі фрази, сказані моєму синові про мене, я буду пам'ятати ще багато років.

 

З роками і завдяки спілкуванню з фахівцем у сфері сімейного права, сьогодні я зрозумів багато речей і можу тверезо оцінювати ситуацію, що склалася. Кожна історія має свою мораль. Моя - не виняток. Аморальний соціум бачить розлучення як проблему, тільки з фінансової сторони розгляду. Люди вважають, що фінансові проблеми і відмова у купівлі авто - абсолютно нормальна підстава для розірвання шлюбу. Рідко яка-небудь жінка пам'ятає клятву про вірність, в якій сказано, що буде вона завжди поруч, щоб не трапилося. А навіть, якщо і пам'ятає, то рідко дійсно їх виконує.

Жінка завжди вважалася берегинею домашнього вогнища, високоморальною людиною. Саме жінки засуджували вчинок Анни Кареніної. Хоча зараз цей вчинок можна вважати абсолютно невинним. Тепер-то ми сповна почали розуміти фрази Достоєвського, про відсутність Бога в головах людей, і про вседозволеність. Зараз і справді все дозволено. Розлучення розцінюється як нормальне явище, яке може статися, як з будь-якого приводу, так і без такого зовсім. Причиною може стати навіть нудьга від життя з однією і тією ж людиною.

Цинічний і простий практичний вихід з даної ситуації. Просто пам'ятайте, що вас можуть залишити в будь-який момент, будьте завжди до цього готові, як каже мій сімейний адвокат. Будуйте стосунки на взаємовигідних умовах. З мого прикладу: якби квартира була б придбана мною до шлюбу, то вона б не вважалася спільно нажитим майном, та ми б і зараз були щасливі разом.

 

А автомобіль, може навіть і не один, був би давно придбаний для моєї дружини.

Як зберегти сімейні цінності у вашому осередку суспільства?Поважайте себе і своїх других половинок. Якщо ваша дружина або чоловік захоплюється чимось, на вашу думку, абсолютно безглуздим, то все одно спробуйте зрозуміти і прийняти його таким, яким він є. Всі ми різні! Це нормально, що інтереси в чомусь можуть розходитися. Завжди намагайтеся знайти компроміс. Розбити чашу любові легко, а от підтримувати один одного протягом усього життя - дуже важко.

Якщо ви хочете зберегти власну сім'ю, то все у вас обов'язково вийде. Не сумнівайтеся! Дуже сподіваюся, що прочитавши історію мого життя, перед тим як вчинити необачно, багато задумаються над тим, щоб спочатку звернутися за порадою до сімейного юриста, який зможе передбачити і забезпечити вас від необдуманих вчинків і дій! Саме сімейний юрист з радістю і належним професіоналізмом зможе порадити вихід з будь-якої, навіть самої безвихідної, ситуації!

Будьте мудрими у прийнятті власних рішень, адже від цього залежить не тільки ваше особисте майбутнє, а й майбутнє ваших дітей!

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится
Заказать юридическую услугу

Это будет Вам интересно

Після розлучення життя приймає нові фарби

А якщо ти в майбутньому не хочеш мати додаткових проблем з колишнім чоловіком, то скористатися послугами сімейного юриста - саме розумне рішення.

Розлучилися, в результаті всі залишилися щасливі і задоволені,

Знайомство з моїм майбутнім чоловіком сталося на роботі.

Історія не про розлучення, але про важливе

Моя подруга і її майбутній чоловік познайомилися десять років тому в університеті.

Були б діти - не розлучалася

Розуміючи, що сама зі своїми проблемами не впораюся, так як про розлучення він і чути не бажав, погрожуючи постійно, звернулася за порадою до фахівця - юриста з сімейних питань.

Об адвокате - устами Клиентов

Привет!. Совершенно случайно набрел на этот интернет портал, чему очень рад! С большим удовольствием размещу ссылку на своей страничке в интернете!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b