Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

  1. Підготуйся завчасно.
  2. Судові справи закінчуються по-різному.
  3. Конкуренти стануть союзниками.

Звичайно, напевно, ви не вперше чули про шлюборозлучних процесах. Найчастіше вони супроводжуються скандалами і криками. Але крім усіх емоцій, основним питанням залишається саме розділ майна. Особливо це питання є важливе, коли ваша друга половинка є олігархом, магнатом, і просто багатою людиною.

Зазвичай, від рішення суду буде залежати дуже багато чого. Оскільки за судовим рішенням ви можете залишитися і без майна, а тому, вам доведеться багато і старанно працювати, або ви зможете відпочивати на дорогій яхті за океаном. У будь-якому випадку жодна людина на планеті не захоче розлучатися з досить нечуваними сумами, які іноді досягають майже мільярда доларів.


Підготуйся завчасно.

Практика показує, що багато магнатів готуються до подібного розвалу завчасно. А тому, подружжя (найчастіше саме вони потрапляють в таку ситуацію) часто підписують, не дивлячись, документи, які свідчать про повну відмову від усього майна у разі розлучення, або погоджуються на підписання шлюбного контракту, аби кататися на яхті, і пити дорогі коктейлі, а зовсім не думають про наслідки.

І навіть, якщо подружжя було досить пильне, все одно буде дуже складно довести наявність всього майна, оскільки для цього потрібно мати документи, яких вам, природно, ніхто не видасть. Зазвичай, велика частина всього стану щільно захована від держави, а тому, довести наявність такого - практично нереально.


Судові справи закінчуються по-різному.

Не варто завчасно панікувати, оскільки судові справи подібного плану закінчуються не завжди провалом подружжя і перемогою магната. Є просто неймовірна кількість особливостей, які складно врахувати під час розгляду такої «гучної» справи, а тому суди, буває, закінчуються і поділом майна магната. Тому під час судового процесу можна завжди повернути справу на свою користь, а потім завершити перемогою.


Конкуренти стануть союзниками.

У кожної багатої людини завжди знайдуться не тільки заздрісники, але і реальні конкуренти. Наш сучасний ринок дійсно «конкурентний» в усіх сферах життя, а тому, навіть у вашого «космічного магната» є реальні конкуренти. Саме вони можуть допомогти простій дружині позбавити «магната» стану. Крім деякої «частки» від виграної справи, конкуренти зможуть отримати невелике «розорення» вашого магната, що зіграє їм на руку.


А тому, якщо вміло взаємодіяти в усіх галузях сучасного життя (знайти першокласного юриста, заручитися підтримкою конкурентів і т.д.), ви можете досить легко захистити власні права, а також реалізувати майнові вимоги. Оскільки розлучення - справа тонка.

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Як варто враховувати зраду у правовій кваліфікації?

Звичайно, питання про зраду - це досить давнє питання, оскільки таким грішком «бавилися» споконвіку.

Спори про дітей і батьківські права

Вирішення питання про місцепроживання дитини, позбавлення батьківських прав, реалізація батьківських прав за допомогою сімейного адвоката

Як зробити аналіз на ДНК (тест або експертизу) на батьківство

Експертиза ДНК проводиться в правовій сфері на батьківство, також як і на материнство, в першу чергу, ставить метою з'ясування біологічного споріднення.

Колишнє подружжя також має право на утримання

Цивільні шлюби сьогодні перевищують кількість зареєстрованих, проте, таким «сім'ям» просто необхідно укладати договір, який стане деякою перевіркою сімейної злагодженості майбутньої сім'ї!

Об адвокате - устами Клиентов

Огромное количество необходимой информации.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b