Розлучення, як юридичний процес

  1. Розлучення, сімейний юрист
  2. Розірвання шлюбу

Найгострішою проблемою для кожного з нас є конфлікти в родині. Найчастіше дані проблеми не хочеться виносити на широке обговорення. Як відомо, сміття з хати не виносять на проїжджу частину. Тому більшість людей намагається до останнього замовчувати дані проблеми. Але всьому колись приходить кінець, т.як неможливо заховати бажане, якщо конфлікт досягає свого піку. Тут найважливіше — знайти правильно фахівця-юриста з шлюборозлучних процесів, який зможе уважно вислухати кожну сторону і прийняти єдино правильне рішення, можливо навіть обійшовши всі судові інстанції.

Розлучення, як юридичний процесЯк не сумно, але кількість розлучень останнім часом зросла, і продовжує збільшуватися. Розлучення, найчастіше, виливається в тривалі судові тяжби через елементарне незнання правил і механізмів розірвання шлюбу, тому що в даному питанні правові помилки можуть призвести до найнесподіваніших неприємних наслідків. Щоб уникнути таких проблем необхідно відразу ж при виникненні конфлікту звернутися за юридичною допомогою до сімейних юристів, спеціалістів із шлюборозлучних процесів.

Розлучення, сімейний юрист

Бо навіть сама процедура розірвання шлюбу, як це не дивно звучить, може бути ідеально дозволеною.

Наприклад, шлюб розриває подружжя, що не має спільних дітей у шлюбі, або має спільних дітей віком більш ніж 18 років.

У цьому випадку сама процедура досить проста з юридичної точки зору. При наявності згоди обох членів подружжя при розірванні шлюбу сплачується держмито, передбачене законом Україну, для розірвання шлюбу, подається спільна заява членів подружжя до органів РАГСу про розірвання шлюбу, і, як результат, на руки кожній стороні видається Свідоцтво про розірвання шлюбу. Досить легко і швидко, чи не так?

Тут я привів найпростіший і швидкий спосіб розгляду даного питання. Але ж частіше зустрічаються більш складні ситуації, наприклад, коли відсутня згода одного з членів подружжя на розірвання шлюбу, або він ухиляється будь-якими способами від спільного походу до РАГСу на саму процедуру розірвання шлюбу, або у Вас є неповнолітня дитина (до 18 років).

У подібній ситуації обійтися без судового втручання ніяк не вийде, і в матеріальному відношенні вирішення даної проблеми буде набагато дорожче, т.як сплачується держмито за розгляд заяви про розірвання шлюбу в суді, подається заява до суду (тут бажано довіритися юристу, щоб не виникли додаткові підстави для збільшення строків розгляду справи (наприклад, уточнення об` єму спільного майна подружжя)). Суд, розглядаючи заяву, може дати подружжю час на примирення (до 3-х місяців), а в разі тривалого роздільного проживання, задовольнити заяву відразу ж. Потім, з рішенням суду, що набрав законної сили, сплаченого держмита, людина йде в РАГС і отримує Свідоцтво про розірвання шлюбу.

Розірвання шлюбу

Якщо притаманна суперечка між подружжям про те, з ким залишаються неповнолітні діти, заявлені вимоги про сплату аліментів, або про поділ спільно нажитого майна, то шлюборозлучний процес стає на порядок складнішим (і в цьому випадку покладатися на власні сили не раджу). Будь-яка допущена правова помилка в цьому питанні загрожує негативними наслідками. Так що при виникненні подібної ситуації без зволікання звертайтеся за допомогою до сімейного адвоката. Саме він зможе правильно розставити всі крапки над "і": захистити безпосередньо Ваші інтереси та інтереси Вашої дитини в судових інстанціях та в максимально короткі терміни з мінімальними матеріальними затратами вирішити дане питання.

Хоча я працюю з сімейними питаннями не перший рік, можу сміливо стверджувати, що однакових справ у подібних ситуаціях бути не може. Вони можуть бути в чомусь схожі, але обставини завжди різні, як і люди — повністю однакових людей не буває. Нюанси, які не видно звичайній людині, погляд фахівця відрізнить одразу. А це має неабияку вагу, оскільки саме унікальність дозволяє повною мірою розкрити обставини справи на чиюсь користь.

Звичайно, як людина, хочу побажати Вам жити дружньо і в будь-якій ситуації ніколи не втрачати чесності та порядності. Але якщо вже Ви стали жертвою ситуації, обов'язково надам професійну допомогу з позитивним рішенням на Вашу користь. Від Вас потрібно лише своєчасне прохання про допомогу, і можете цілком перекласти існуючі проблеми на мої плечі, що, само собою зрозуміло, збереже безліч дорогоцінного часу, нервів, здоров'я.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Необхідні документи для припинення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав здійснюється виключно за допомогою суду, а саме, за заявою прокурора або органів опіки.

Звернення з позовом до суду

Звернення з позовом до суду - зовсім нескладна справа, в принципі, зробити це може будь-хто, в незалежності від того - юрист або не юрист.

Помощь по взысканию алиментов через суд

Если родитель не проживает вместе с детьми, закон позволяет взыскать с него алименты на их содержание.

Об адвокате - устами Клиентов

Для меня это была находка! Третью неделю сижу у Вас на интернет портале и валить отсюда не собираюсь. Интересно, здорово!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b