Як варто враховувати зраду у правовій кваліфікації?

  Звичайно, питання про зраду - це досить давнє питання, оскільки таким грішком «бавилися» споконвіку. Однак, покарання за подібні гріхи було зовсім різне.

  Наприклад, в Стародавньому Римі жінку, яка зрадила чоловікові, могли судити її родичі. Крім цього вважалося, що чоловік міг безкарно вбити дружину, якщо застане її з коханцем. Інші джерела говорили про те, що зрадницю міг убити її власний батько.

  Незважаючи на це все, жінки в Стародавньому Римі зраджували іноді навіть з рабами. З цим вирішили боротися досить актуально: всіх хто зрадив з рабом, зараховували також у раби.

  В іудаїзмі зрада карається смертною карою (побиттям камінням). Однак довести це було вкрай важко. Для цього, зраду повинні були довести 4 шановні чоловіки, які мали неабияку репутацію і авторитет серед населення. В іншому випадку, могли покарати і цих мужів.

  Крім цього, в мусульманських країнах закріпилася досить цікава думка, що там чоловік може вбивати коханця. Насправді, по Корану чоловік може виклопотати помилування, якщо покарає дружину або її коханця.

  Це досить зрозуміло, оскільки саме в Корані написано, що якщо дружина зрадила чоловікові, то її зраду повинні підтвердити чотири свідки (як і в іудаїзмі). Якщо вони зможуть підтвердити, то чоловік, у свою чергу, зобов'язаний замкнути дружину в будинку до тих пір, поки вона не помре сама від старості, або Аллах не піднесе їй іншу долю. Якщо обидва здійснювали перелюб, то їх обох потрібно піддати тілесним покаранням. Якщо вони покаяться у скоєному, то можна пробачити їх, оскільки воістину Аллах сам все прощає, він милосердний.

  Кодекс Наполеона проголошував, що якщо дружина зрадила чоловікові, то чоловік має право вимагати розлучення. Якщо сталося все навпаки, то дружина не має права просити розлучення. Можливо, це якось пов'язано з безладними статевими зв'язками самого Наполеона.

  У таких країнах, як Нігерія, Пакистан, зрада вважається згвалтуванням, а тому, карається відповідними законами.

  Згідно з дослідженнями вчених, 11% всіх новонароджених в Лондоні народжуються в результаті зради. Більше того, найчастіше жінки абсолютно не здогадуються, хто справжній батько дитини.


  У нашому законодавстві немає закону, який міг би якось карати дівчину, або чоловіка за перелюбство. Проте варто також пам'ятати, що зрада обов'язково відкриється нехорошими фактами в разі поділу майна, визначення місця проживання дитини, а також розлучення.

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

  Але крім усіх емоцій, основним питанням при розлученні із заможнім чоловіком залишається саме розділ майна.

  Звернення з позовом до суду

  Звернення з позовом до суду - зовсім нескладна справа, в принципі, зробити це може будь-хто, в незалежності від того - юрист або не юрист.

  Розірвання шлюбу в суді в Києві

  Сімейний юрист в Києві надасть консультацію з приводу розлучення, а також підготує позовну заяву до суду, і представить інтереси клієнта у суді

  Об адвокате - устами Клиентов

  Очень уникальный, интересный и полностью отличающийся от существующих интернет сайт! Я хочу поддержать Вас материально. Как это можно сделать?

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b