Як варто враховувати зраду у правовій кваліфікації?

  Звичайно, питання про зраду - це досить давнє питання, оскільки таким грішком «бавилися» споконвіку. Однак, покарання за подібні гріхи було зовсім різне.

  Наприклад, в Стародавньому Римі жінку, яка зрадила чоловікові, могли судити її родичі. Крім цього вважалося, що чоловік міг безкарно вбити дружину, якщо застане її з коханцем. Інші джерела говорили про те, що зрадницю міг убити її власний батько.

  Незважаючи на це все, жінки в Стародавньому Римі зраджували іноді навіть з рабами. З цим вирішили боротися досить актуально: всіх хто зрадив з рабом, зараховували також у раби.

  В іудаїзмі зрада карається смертною карою (побиттям камінням). Однак довести це було вкрай важко. Для цього, зраду повинні були довести 4 шановні чоловіки, які мали неабияку репутацію і авторитет серед населення. В іншому випадку, могли покарати і цих мужів.

  Крім цього, в мусульманських країнах закріпилася досить цікава думка, що там чоловік може вбивати коханця. Насправді, по Корану чоловік може виклопотати помилування, якщо покарає дружину або її коханця.

  Це досить зрозуміло, оскільки саме в Корані написано, що якщо дружина зрадила чоловікові, то її зраду повинні підтвердити чотири свідки (як і в іудаїзмі). Якщо вони зможуть підтвердити, то чоловік, у свою чергу, зобов'язаний замкнути дружину в будинку до тих пір, поки вона не помре сама від старості, або Аллах не піднесе їй іншу долю. Якщо обидва здійснювали перелюб, то їх обох потрібно піддати тілесним покаранням. Якщо вони покаяться у скоєному, то можна пробачити їх, оскільки воістину Аллах сам все прощає, він милосердний.

  Кодекс Наполеона проголошував, що якщо дружина зрадила чоловікові, то чоловік має право вимагати розлучення. Якщо сталося все навпаки, то дружина не має права просити розлучення. Можливо, це якось пов'язано з безладними статевими зв'язками самого Наполеона.

  У таких країнах, як Нігерія, Пакистан, зрада вважається згвалтуванням, а тому, карається відповідними законами.

  Згідно з дослідженнями вчених, 11% всіх новонароджених в Лондоні народжуються в результаті зради. Більше того, найчастіше жінки абсолютно не здогадуються, хто справжній батько дитини.


  У нашому законодавстві немає закону, який міг би якось карати дівчину, або чоловіка за перелюбство. Проте варто також пам'ятати, що зрада обов'язково відкриється нехорошими фактами в разі поділу майна, визначення місця проживання дитини, а також розлучення.

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  Кредит і розлучення подружжя

  Для запобігання можливих сварок і скандалів, за повної неможливості складання взаємовигідного договору між двома колишніми членами подружжя, сміливо звертайтеся за правовою допомогою до адвоката.

  После развода: раздел имущества, алименты, воспитание ребенка

  Решение вопросов, которые порождает бракоразводный процесс: поиск консенсуса.

  Адвокатська допомога у справах про припинення батьківських прав

  Юридичні наслідки для батьків досить серйозні: вони втратять право на можливе отримання від власних дітей матеріального утримання, коли досягнуть повноліття.

  Развод - главное, что нужно знать!

  При разводе главное помнить, что вы на верном пути, и даже если вам сейчас кажется, что все это никогда не закончиться, то не отчаивайтесь.

  Об адвокате
  Этот портал не друг - этот интернет сайт, практически, - родственник для всех, кто сегодня живёт интересными идеями!

  Огромнейшее спасибо создателям этого интернет портала!!! Он действительно - находка! Так держать!!! Дерзайте!
  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b