Позов про виселення мешканця

  1. Виселити людину за судовим рішенням

Звичайно, позовна заява стосовно виселення подається відразу в суд, якщо іншої можливості виселити мешканця не існує. По суті, виселення - це процедура втрати громадянином права використовувати житлову площуабо зовсім примусове вилучення такого житла у його справжнього власника.

Виселити людину за судовим рішенням

До того ж, крім подачі заяви щодо виселення через суд мешканця з наданням йому альтернативної площі, є можливість виселити людину за судовим рішенням і зовсім без надання їй іншого житла. Громадянина також можна виселити згідно адміністративного порядку, і з наданням житлових альтернативних квадратних метрів, і без них.

Необхідно відзначити, що альтернативна житлоплоща, яка надається виселеному громадянину, повинна перебувати у межах одного єдиного населеного пункту, в якому він до виселення проживав, а якісні (наприклад, окрема квартира, а також чисельні характеристики (кімнати, кв. метри) повністю відповідати характеристикам колишнього помешкання.

Буде краще всього довірити складання нової позовної заяви про виселення професійному юристу, а саме адвокату, так як житлові спори, в основному, справи про виселення, пов'язані з негативними емоціями, які самому судді ніяк не цікаві. Професіонал правильно і неупереджено зможе написати позовну заяву, що стосується виселення, повністю відкине всю непотрібну інформацію і зможе підкреслити ті моменти, які дійсно мають значення для суду.

 

По суті, звернутися з такою позовною заявою до суду про виселення в стані практично будь-який наш громадянин, якщо мешканець правила співжиття порушує, а може просто унеможливлює нормальне проживання по сусідству, в тому числі, порушує права інших мешканців. Наймодавець або ж органи житлової державної інспекції можуть звернутися з позовною заявою про подальше виселення наймача та інших осіб, які проживають разом з ним, які порушують правила нормального використання житла.

Тим більше, що подібне користування житлом веде до пошкодження і повного руйнування житлового приміщення. До відповідальності притягуються і громадяни, що злісно ухиляються від подальшої оплати низки комунальних послуг, іншим чином порушують встановлені правила щодо використання та утримання житлового фонду.

 

Для гарантованого стовідсоткового судового рішення на Вашу користь за позовною заявою стосовно виселення краще звернутися до кваліфікованого адвоката, який має досвід у консультуванні та наступному вирішенні житлових спорів.

Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

Але крім усіх емоцій, основним питанням при розлученні із заможнім чоловіком залишається саме розділ майна.

Розірвання шлюбу в суді в Києві

Сімейний юрист в Києві надасть консультацію з приводу розлучення, а також підготує позовну заяву до суду, і представить інтереси клієнта у суді

Подати позов до суду за всіма правилами

На практиці поняття позову, в основному, в законодавстві не закріплюється, що дозволяє вести вченим дискусії на дану тему.

Затопили квартиру. Складаємо позовну заяву

акт про затоплення квартири, звіт про ціну збитку, скористатися послугами кваліфікованих юристів, відшкодування понесеної шкоди

Об адвокате - устами Клиентов

Всем большое спасибо. Ваш портал - без всякого сомнения сейчас - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие полезные сайты. Этот портал весьма многообразен в использовании. На нем полезно отдыхать - просто и быстро.

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b