Розлучення в Україні або величезні витрати даремно?

  1. Які права та обов'язки подружжя отримує під час укладення шлюбу

Які права та обов'язки подружжя отримує під час укладення шлюбу

Проблема полягає в тому, що багато пар рідко замислюються над тим, які права та обов'язки вони отримують під час укладення шлюбу. Статистика показує, що досить великий відсоток шлюбів сьогодні в Україні стається саме з якоїсь причини, яка, зазвичай, ніяк не оминає самого бажання майбутнього подружжя (незапланована вагітність, примхи батьків і т.д.). Такі подружжя нерідко приходить в майбутньому до розлучення, оскільки вони зовсім не усвідомлюють обов'язків, які лягають на їхні плечі.

Крім цього вкрай рідко сьогодні можна зустріти пару, яка при реєстрації своїх відносин буде встановлювати узаконений Сімейний Статут, який регламентуватиме всі дії сім'ї і можливі ситуації, а також принципи вирішення цих ситуацій. Адже саме в Сімейному Статуті можна заздалегідь обумовити, як буде поділено рухоме і нерухоме майно, з ким залишиться спільна дитина, скільки і яким чином будуть виплачуватися аліменти на спільну дитину, і багато-багато інших дрібних особливостей.

Звичайно, забобонні і малограмотні люди бояться таких документів, оскільки вони нібито погано впливають на нову сім'ю. Складно зараз уявити, як можна було б одним невеликим документом вирішити всі проблеми сьогоднішніх важких розлучень, яких досягає близько 40% від усіх зареєстрованих шлюбів.

Звичайно, ви можете бути до кінця впевненими, що саме ваша пара не потрапить в ці 40%, однак, це все-таки не 1-2%, а майже половина всіх зареєстрованих шлюбів. Тому, краще бути дійсно впевненим у своєму майбутньому і майбутньому ваших дітей, просто зареєструвавши відповідний документ, який заощадить вам не тільки масу часу і нервів, а й істотну масу матеріальних засобів, які «у разі чого» будуть витрачені на судові витрати і адвокатів. Будьте дорослішими, і ваше життя буде впевненішим та захищенішим з кожний днем.

Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Позов про виселення мешканця

Позовна заява стосовно виселення подається відразу в суд, якщо іншої можливості виселити мешканця не існує.

Важливу роль при розлученні повинні займати саме діти

Якщо подружжя готово сперечатись за кожну кофтинку, то шлюборозлучний процес може йти роками. А якщо ще є діти, то процес і зовсім затягується на кілька років.

Как соединить себя узами брака с иностранцем?

Выход замуж за человека другой национальности в нашей стране, достаточно привычное явление.

Помощь по взысканию алиментов через суд

Если родитель не проживает вместе с детьми, закон позволяет взыскать с него алименты на их содержание.

Об адвокате - устами Клиентов

Ваш интернет проект не только лучший друг - этот портал, практически, - родственник для всех, кто живёт интересными взглядами!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b