Розлучення в Україні або величезні витрати даремно?

  1. Які права та обов'язки подружжя отримує під час укладення шлюбу

Які права та обов'язки подружжя отримує під час укладення шлюбу

Проблема полягає в тому, що багато пар рідко замислюються над тим, які права та обов'язки вони отримують під час укладення шлюбу. Статистика показує, що досить великий відсоток шлюбів сьогодні в Україні стається саме з якоїсь причини, яка, зазвичай, ніяк не оминає самого бажання майбутнього подружжя (незапланована вагітність, примхи батьків і т.д.). Такі подружжя нерідко приходить в майбутньому до розлучення, оскільки вони зовсім не усвідомлюють обов'язків, які лягають на їхні плечі.

Крім цього вкрай рідко сьогодні можна зустріти пару, яка при реєстрації своїх відносин буде встановлювати узаконений Сімейний Статут, який регламентуватиме всі дії сім'ї і можливі ситуації, а також принципи вирішення цих ситуацій. Адже саме в Сімейному Статуті можна заздалегідь обумовити, як буде поділено рухоме і нерухоме майно, з ким залишиться спільна дитина, скільки і яким чином будуть виплачуватися аліменти на спільну дитину, і багато-багато інших дрібних особливостей.

Звичайно, забобонні і малограмотні люди бояться таких документів, оскільки вони нібито погано впливають на нову сім'ю. Складно зараз уявити, як можна було б одним невеликим документом вирішити всі проблеми сьогоднішніх важких розлучень, яких досягає близько 40% від усіх зареєстрованих шлюбів.

Звичайно, ви можете бути до кінця впевненими, що саме ваша пара не потрапить в ці 40%, однак, це все-таки не 1-2%, а майже половина всіх зареєстрованих шлюбів. Тому, краще бути дійсно впевненим у своєму майбутньому і майбутньому ваших дітей, просто зареєструвавши відповідний документ, який заощадить вам не тільки масу часу і нервів, а й істотну масу матеріальних засобів, які «у разі чого» будуть витрачені на судові витрати і адвокатів. Будьте дорослішими, і ваше життя буде впевненішим та захищенішим з кожний днем.

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

Але крім усіх емоцій, основним питанням при розлученні із заможнім чоловіком залишається саме розділ майна.

Що робити зі злісними неплатниками аліментів?!

Щоб покарати злісного неплатника аліментів, необхідно звернутися в Державну виконавчу службу, або прокуратуру.

Позовна заява щодо позбавлення статусу батька

Така важлива юридична дія, як позбавлення прав на дитину конкретного суб'єкта, може відбуватися тільки при розгляді в суді.

Колишнє подружжя також має право на утримання

Цивільні шлюби сьогодні перевищують кількість зареєстрованих, проте, таким «сім'ям» просто необхідно укладати договір, який стане деякою перевіркою сімейної злагодженості майбутньої сім'ї!

Об адвокате - устами Клиентов

Благодарю за тот величайший труд, который Вы делаете каждый день для нас. Умнички!!!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b