Важливу роль при розлученні повинні займати саме діти

  1. Про дітей
  2. Навіщо це потрібно?
  3. Зможете грамотно вирішити всі наступні питання

На жаль, статистика свідчить, що близько 40% всіх зареєстрованих шлюбів розпадається. Крім цього, ситуація саме з цивільними шлюбами - ще гірша. Можливо, багато людей чуло від своїх знайомих і друзів, наскільки болісно зараз протікають розлучення в Україні. Особливо болісно та довго тягнуться розлучення, якщо подружжю є що ділити. Також тимчасові витрати на розлучення, зазвичай, оцінюються саме відносинами подружжя.

Якщо подружжя готово сперечатись за кожну кофтинку, то шлюборозлучний процес може йти роками. А якщо ще є діти, то процес і зовсім затягується на кілька років.

Про дітей

До речі, про дітей. Найчастіше, найбільш постраждалою стороною в розлученні є саме діти. Оскільки нерідко батьки і зовсім забувають про них під час розділу чергової канапи. Крім цього, колишнє подружжя часто починає звинувачувати один одного в різних підступних діях, які нерідко стосуються також дітей. Якщо дорослі це якось витримують, за допомогою, природно, величезної кількості таблеток та інших медпрепаратів, то про дітей якось забувають. Нерідко, діти потім потребують обов'язкового лікування психолога. Добре, коли розлучення закінчується досить швидко. Хоча після розлучення батьки знову зайняті вже іншою справою - аліментами. І знову діти відходять у бік.

Щоб уникнути цих проблем, батькам, в першу чергу, варто задуматися саме про дитину. Звичайно, складно достукатися до кожного батька, але якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви хочете допомогти своїй дитині. Багато проблем легко вирішуються саме договором «Про забезпечення і порядок виховання дитини після розлучення батьків». Зазвичай, цей договір підписується на початку шлюборозлучного процесу, оскільки, даний договір є обов'язковим при розлученні батьків. Добре, коли він і зовсім відразу підписується, оскільки часто батьки довгий час не можуть домовитися, а тому, договір залишається на порядку наступного дня. Взагалі, було б добре доповнити Сімейний Кодекс цілою статтею, де буде чітко визначено положення дитини після розлучення, щоб зменшити вплив недобросовісних батьків і їх «суперечок-розлучень» на дитину, але зараз не про це. Такий договір можна, і навіть потрібно підписати після народження дитини. Крім цього, там обов'язково варто вказати матеріальну частину питання, коли батьки будуть зобов'язані відкладати певні гроші на дитину, які та отримає по досягненню певного віку.

Навіщо це потрібно?

Коли відбувається розлучення, то майно, зазвичай, ділиться навпіл між подружжям. При цьому, часто забувають про дітей, хоча дітьми, варто нагадати, вважаються діти, що не досягли 16 років. Ви повинні розуміти, що дитина також має право на частку нажитого майна. Звичайно, в законах зараз такого пункту чітко не прописано, але ви повинні самостійно дбати про майбутнє своєї дитини. Є, звичайно, закон (стаття 70), де йдеться, що частка частини майна чоловіка, або дружини, може бути збільшена, якщо з ним буде проживати спільна дитина, за умови, що аліментів не буде вистачати на нормальне забезпечення дитини.

Думаю, багато хто розуміє, що враховуючи мінімальну заробітну плату визначену державою на поточний момент, вони також вважають під «нормальним забезпеченням» дитини досить невелику суму, якої нерідко не вистачає, навіть, на нормальний прожиток.

Тому саме, подружжя може, не чекаючи коригування законодавства, врегулювати відразу всі питання, які стосуються дітей. Адже ви, як сімейна пара, маєте всі підстави для укладення договорів, які не заборонені законом, а значить, ви можете юридично укласти всі ваші сімейні положення. Популярним, на сьогодні, явищем стало підписання шлюбних контрактів. Це не «закування шлюбу в ланцюг», і не «забобонне явище», як вважає багато хто.

Зможете грамотно вирішити всі наступні питання

Це вимушений захід поточного стану справ, оскільки, завдяки саме таким сімейним документам, ви зможете грамотно вирішити всі непередбачені питання, які виникнуть в сім'ї. Такий документ в жодному разі не зруйнує вашу родину, а навпаки - скріпить вас ще більшими зобов'язаннями, а тому, зможе додати вашій родині не тільки впевненості в завтрашньому дні, але і надасть певної інтриги у стосунках. Саме ви можете сьогодні допомогти вашій родині, а також вберегти нерви дитини від непотрібних проблем, якщо вчасно зареєструєте необхідні документи, які допоможуть вам оформити грамотний юрист. Довіртесь професіоналу!

Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Бракоразводный процесс и раздел совместно нажитого имущества

Развод и разъезд супружеской пары, зачастую сопровождается ссорами и скандалами из-за раздела совместно нажитого имущества.

Расторжение брака (развод)

Семейный юрист окажет помощь в любом вопросе, затрагивающем интересы супругов

Розлучення та укладання шлюбного договору

Фахівці з сімейного права допоможуть укласти шлюбний договір, захистять інтереси подружжя, допоможуть у вирішенні сімейних проблем

Необхідні документи для доведення факту батьківства на дитину

Після отримання судового рішення, можна сміливо звертатися до органу РАЦС для того, щоб отримати свідоцтво про батьківство.

Об адвокате - устами Клиентов

Влюблена в ваш сайт по уши!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Желаю материального благополучия и творческих успехов!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b