Щасливе закінчення розлучення

  1. Такий початок нічого хорошого сам по собі не обіцяє.
  2. Ніхто не збирається цілеспрямовано займатися підвищенням вашої самооцінки.
  3. Наступне я зрозуміла не відразу, але з плином часу у мене ці думки чітко відклалися в голові:

Щасливе закінчення розлученняЯ дуже довго думала, з чого почати свою розповідь. Спочатку думала почати з того, як я прийняла рішення подати на розлучення. Після хотіла почати з моменту, коли я вирішила покінчити життя самогубством.

Але, поміркувавши, я зрозуміла, що це буде не найкращий початок історії. Починати розповідь з військових дій, постійної наявності чужої підлості в моєму житті, смертельних розчарувань?

Такий початок нічого хорошого сам по собі не обіцяє.

 

Зрештою, я вирішила почати з того, як ми бачимо життя після. Можливо, у мене вийде трохи висвітлити кінець тунеля для тих, хто на даний момент знаходиться тільки на його початку. Сьогодні я дуже щаслива. Але ще два роки тому, я була повністю впевнена, що моє, на той момент, аж ніяк не радісне життя, ніколи не буде щасливим.

Я думала, що не зможу впоратися з труднощами, які мені надало життя. Можливо, ви теж зараз відчуваєте, що переживала я, коли перебувала в процесі розлучення. Я точно знаю, все погане скоро закінчиться. Тому як не так давно я перебувала приблизно в таких же обставинах. Все буде добре! Не впадайте у відчай!

 

 

Ніхто не збирається цілеспрямовано займатися підвищенням вашої самооцінки.

Ніхто не буде вічно сидіти з вами поруч, говорячи: «Бідна! Скільки ж вона пережила під час шлюборозлучного процесу! Але я бачу, що вона прекрасна принцеса! ». Ніхто й пальцем не поворухне заради того, щоб ваше життя знову набуло райдужні фарби. Жодна людина не бажає приходити і розбивати вашу скляну гробницю.

Ви знаходитесь тет-а-тет зі світом. Всім навколо все одно, і світу в тому числі, тому що крім вашої чудової особи у нього ще шість мільярдів страждальців, і всі хочуть, щоб їм хтось допоміг.

 

Знаю, дуже складно перестати витати в хмарах, сподіваючись, що десь раптом, сам по собі виникне турботливий, розумний, веселий, адекватний чоловік, і вирішить терміново з вами знайомитися. Ніякий чоловік не прийде, не сховає вас у себе під крилом, не відігріє і не захистить від злісного світу. Вам немає за ким відчувати себе захищеною.

Сама прекрасно знаю, що попрощатися з надією, зустріти прекрасного чоловіка, який сам по собі виникне, дуже складно. Я протягом трьох років після розлучення марила надіями, але нічого само по собі не змінилося, не відбулося. З цього я зробила висновок: ніхто не допоможе, але у ваших силах самим все змінити. Вся справа в вашій точці зору і вашій позиції.

Якщо ви вільно показуєте емоції світові - то, швидше за все, ви ще не пройшли і половину тунеля шлюборозлучного процесу, тому як більшість людей з часом закриваються і до них вже не так легко достукатися.

 

Я створила власний рецепт відродження до життя після краху сімейного життя. Він полягає в наступному: вам необхідно змінити ставлення до життя і щиро посміятися над самою собою. На мій погляд, гумор - чудовий засіб від усіх хвороб. У мене, на зміну ставлення до життя і до себе пішло більше трьох років - це дуже довго. Я нікому не раджу йти до щасливого життя так довго, тому що, чим більше йдете - тим більше втомитеся. (Закономірність).

 

Я хотіла б поділитися своїм досвідом і порадами свого сімейного юриста (до речі, їй величезне спасибі за вагому підтримку), з усіма охочими щось змінити у своєму житті.

Наступне я зрозуміла не відразу, але з плином часу у мене ці думки чітко відклалися в голові:

1. Твій найголовніший ворог - ти сама. Ти сама наповнюєш свою голову страхами, рефлексією, депресією. Ти сама страждаєш. Якщо ти хоча б трохи можеш керувати собою, то тобі під силу в будь-який момент припинити внутрішні страждання. Тобі необхідно просто перестати весь час згадувати минуле і боятися майбутнього. Результат не змусить довго чекати.

2. Однією з найбільших проблем є те, що ти сама заважаєш собі почати інше щасливе життя. Найчастіше, після розлучення жінки сфокусуються на чомусь одному, що вони не можуть змінити. Від того, що ти будеш думати про незмінне постійно, воно не зміниться ніколи.

3. Раджу сісти, налити келих вина і пробачити саму собі за все, що ти зробила не правильно. Прости себе саму. Давай вже закриємо цю тему. Перестань витрачати всі внутрішні сили на звинувачення і виправдання себе самої. Якщо ти дійсно зробила щось у житті неправильно, то, думаю, розлученням, доля вже покарала тебе в повній мірі. Відклади, нарешті, різки своєї душі в сторону.

4. Спробуй себе хвалити за всякі маленькі перемоги, все, що добре виходить. Мені дійсно допомогла похвала і оцінка  сімейного юриста з боку. Одного разу, коли вже на себе в дзеркало не хотілося дивитися, я прочитала якусь книгу. Там був описаний факт, що хвалити себе - просто необхідно. І я почала себе хвалити за все. Наступні дні я думала таким чином: «пропилососила - розумниця!»; «Зробила манікюр - ось молодець!»; «Вибагливе начальство залишилося задоволеним - я найкраща в колективі!». Неймовірно, але це допомогло, і принесло ще й масу позитивних емоцій.

5. Не бійся просити про допомогу. Тобі просто необхідно переступити через власну гордість. Дуже просто просити допомогу у чому завгодно. Нічого страшного в тому, що ви звернетеся до когось з проханням, немає. Ніхто не надаватиме допомогу з ласки або з жалю. Вам необхідно просто попросити. Далеко не всі люди мають екстрасенсорні здібності. Тому більшість людей навіть не здогадується, що тобі необхідна допомога. А вже, природно, за допомогою в розлученні необхідно звертатися до юриста!

6. Твоє життя зміниться не за одну хвилину. Запам'ятай: якщо хочеш переробити своє життя - потерпи, на це потрібен час. Не все даватиметься легко і відразу.

7. Діти ні в чому не винні. Це було найскладнішим для мене: чи не втягнути дітей у війну з колишнім чоловіком. Дуже важливо тримати їх подалі від ваших скандалів. Не втягуйте їх у ваші конфлікти, адже вони тут не при чому. Тільки через час, я зрозуміла, що велика молодець, тому як знайшла в собі сили не втягувати дітей в «військові дії» з колишнім чоловіком.

8. Поки ти точно не розставиш всі крапки над «і» у своїй голові, щодо колишнього чоловіка і всієї ситуації, що сталася, краще не починати нові стосунки. Не варто це робити, тому як ти зараз ще перебуваєш у збуджено-депресивному стані. Все, що буде говорити новий обранець, ти будеш перекручувати, сприймати його слова з підтекстом. Ти ще не можеш довіряти, а без довіри, як відомо, відносини не побудуєш. Я кілька разів намагалася починати нові стосунки, але все йшло не так. Потім я взяла паузу, я перестала задаватися метою знайти чоловіка, а просто зайнялася своєю внутрішньою рівновагою. Я перестала негативно мислити. А незабаром я зустріла свого майбутнього чоловіка, з яким я щаслива і зараз.

9. Після того, як внутрішню рівновагу досягнуто, і в душі ти вже не ведеш нескінченну бесіду з колишнім чоловіком і самою собою, тобі необхідно знайти сили і вийти в світ. Жоден чоловік не забреде випадково у вашу квартиру, щоб подивитися, чи немає там часом принцеси, яка чекає свого принца.

10. Не варто тримати злість на друзів. Частина знайомих все одно залишиться на стороні твого колишнього чоловіка, але частина друзів буде спілкуватися і з тобою, і з ним. Не ображайся на них. Ти, звичайно ж, можеш викреслити «зрадників», що спілкуються з чоловіком, з власного життя. Але пам'ятай, що старі друзі - капітал, який легко втратити, але важко заробити.

11. Коли твої діти їдуть на якийсь термін у табір, або до бабусі, і починаєш втомлюватися від вічної самотності, то зрозумій: тиша - це зовсім не страшно. Відлякує не сама тиша, а твій внутрішній голос, вічно твердить: «Ти одна!». Постарайся знайти сили і зупинити негативізм у своїх думках. Думай позитивно: «Одна - і чудово. Я зможу довго полежати у ванні, і жодна душа не перешкодить відпочинку, не проситиме скоріше звільнити ванну кімнату!».

12. Знайди собі заняття. Я, наприклад, знайшла віддушину для себе - перегляд телесеріалів. Так само, я спробувала поєднати приємне з корисним, дивлячись серіали англійською мовою з субтитрами, завдяки чому вивчила мову. Я кожен вечір, сідала за перегляд серіалів. Це допомагало мені відволіктися від зовсім непотрібної для мене рефлексії. Перегляд телесеріалів англійською мовою були для мене ніби анастезія від навколишнього. Завдяки такому заняттю я досить легко пережила важкий час. Знайди для себе віддушину.

13. Напиши собі план на найближчий час. Можливо, це нерозумно звучить, але це дійсно дієвий спосіб, якщо ти хочеш мати щасливу міцну сім'ю в подальшому. Я описала, чого б я хотіла добитися протягом двох років. Не знаю, яким чином, але ці записи постійно мене мотивували до дій.

14. Не захоплюйся стражданнями. Це з приводу твоїх думок: «Я зовсім одна в холодному ліжку!». Перший час досить проблематично засипати наодинці. Не захоплюйся постійним станом депресії, і ти швидше звикнеш з думкою про твою самотність. Але не думай, що ти одна будеш вічно! Не "накручуй» себе зайвий раз.

15. З приводу здоров'я, я хотіла б дати тобі пораду. Коли наступного разу ти знову будеш перебувати в депресивному стані, то не варто забувати про себе кохану. Піклуйся про себе! Всі жінки, що перебувають в зневірі часто думають: «Це кінець мого життя! Я більше нікому не потрібна!». Повинна сказати, що якщо не діяти, то ти дійсно скоро станеш нікому не потрібна, хоча б через твій стан здоров'я, яке постійно погіршується. Висипайся, дбай про себе і побачиш, як з часом життя, дійсно, стане кращим і дихати буде легше!

16. «Виходь у світ»! Тобі варто завести собі за правило проводити певний час зі своїми близькими людьми поза стінами будинку! Але крім цього, тобі необхідно ще й знайомитися з новими людьми! Спробуй змінити себе в таку панночку, яка буде залучати нові знайомства у своє життя. Якщо цього не зробити, то є великий відсоток так і залишитися нікому не потрібною до кінця своїх днів.

17. Пам'ятай, що ти сильна! Навіть, якщо думаєш, що у тебе більше немає сил щось робити, боротися, будувати нове життя - це все нісенітниця. Сили стати щасливою у тебе точно є!

Я сподіваюся, все вищесказане мною хоч якось допоможе тобі подолати власні страхи з приводу майбутнього. Пам'ятай: розлучення - далеко не кінець твого життя, а тільки його початок!

Перестань негативно думати! Прямуй сміливіше до свого щастя!

Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
Нравится
Заказать юридическую услугу

Это будет Вам интересно

Заяву на розлучення після відмови в покупці автомобіля

З моменту розлучення пройшло більше п'яти років, тому зараз я вже можу спокійно про нього говорити.

Чоловік допомагає після розлучення!

Чоловік поїв і ліг перед телевізором, не поцікавившись навіть про здоров'я дочки, яка хворіла.

Дружина хоче розлучення, допоможіть порадою!

Моя дружина подала заяву на розлучення. Будь ласка, прочитайте історію. Я дуже потребую поради!

Донька чоловіка від першого шлюбу

Я ж не хочу ставати мамою для дівчинки, я тільки прагну повноправно володіти своїм майбутнім чоловіком.

Об адвокате - устами Клиентов

Весьма оригинальный, интересный и абсолютно не похожий на другие сайт! Хочется поддержать Вас финансово. Как это можно сделать?

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b