Не минуло й двох днів, як інспектори спецпідрозділу ДПС особливого призначення знову виявили автівку, якою перевозилися набої. Зупинили авто на стаціонарному посту 509 «Водогін», що знаходиться на виїзді зі столиці в напрямку міста Вишгород.
Подія сталася на початку другої години ночі.
На прохання інспекторів 49-річний водій "ЗАЗу" пред'явив для перевірки свідоцтво про реєстрацію та посвідчення водія. Документи були в повному порядку, тож незрозумілою та дивною виглядала знервована поведінка пасажира авто. Як з'ясувалося, переживав чоловік недаремно.
У багажному відділенні автомобіля, в особистих речах пасажира правоохоронці виявили 150 шт. набоїв до автомату Калашникова, калібру 5,45 та три крупнокаліберні набої калібру 12,7.
На місце події невідкладно була викликана слідчо-оперативна група.
"Працівники ДАІ спільно з іншими підрозділами міліції наразі працюють в посиленому режимі, й роблять все від них залежне аби забезпечити безпеку мешканців та гостей столиці", — зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, — тож патрулі несуть службу на всіх постах навколо міста".