Американський Гарвардський університет третій рік поспіль посідає перше місце у рейтингу вишів з найкращою в світі репутацією.
Times Higher Education складає рейтинг світових вишів за репутацією з 2011 року. Він є доповненням до традиційного рейтингу найкращих вишів, який публікується щорічно восени.
Друге та третє місця посіли Массачусетський технологічний інститут у США та британський Кембриджський університет.
До першої десятки також увійшли Оксфордський університет (Велика Британія), Університет Берклі (Каліфорнія, США), Стенфордський університет (США), Прінстонський університет (США), Каліфорнійскійуніверсітет в Лос-Анджелесі (США), Токійський університет (Японія) та Єльський університет (США).
Серед 100 найкращих університетів за версією рейтингу Times Higher Education 43 виші — у США.
Україна не представлена у рейтингу жодним навчальним закладом.
Про внесення змін до положень про структурні підрозділи в складі департаменту макроекономічного прогнозування, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро внесення змін до положень про структурні підрозділи в складі департаменту макроекономічного прогнозування 1. Доповнити пункт 4.3 розділу 4 Положення про відділ міжгалузевого балансу у складі департаменту макроекономічного прогнозування ( v1493731-12 ), затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27.12.2012 № 1493, після абзацу четвертого ( v1493731-12 ) новим абзацом такого змісту:
Про затвердження Змін до Порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами, Міністерство фінансів УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2012 р. за № 2189/22501 Про затвердження Змін до Порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами
| Двойное убийство на Троещине: Кавказец зарезал киевлян, ставших на защиту девушки. ВИДЕОНож в сердце за то , что пытались защитить девушку. В Киеве на Троещине вблизи бара во время драки смертельных ранений получили двое мужчин. Убийцу уже через несколько часов задержали правоохранители.
ГПУ объявила в розыск лиц, якобы причастных к блокировке госреестровДвух должностных лиц, которые подозреваются в причастности к блокированию работы госреестров, объявили в розыск. Об этом сообщил отдел связей со средствами массовой информации Генпрокуратуры.
|