На Київщині працівники ДАІ затримали особу, яка підозрюється у викраденні автомобілів

    На Київщині працівники ДАІ затримали особу, яка підозрюється у викраденні автомобілівУ п’ятницю, 15 серпня, близько опівночі, під час відпрацювання Білоцепківського району, в селі Шкарівка увагу працівників ДАІ привернув автомобіль «VOLKSWAGEN GOLF». Інспектори ДПС подали керманичу знак про зупинку. Але не зважаючи на це, водій не зупинився, а лише збільшив швидкість свого транспортного засобу та направився у бік центру села.

    Для затримки горе-водія екіпаж ДАІ розпочав переслідування. Через нетривалий час вищевказаний автомобіль заїхав на подвір’я приватного будинку. З салону транспортного засобу вибігло двоє чоловіків та розбіглись у різних напрямках. Зважаючи на темний час доби даним особам вдалося втекти, але завдяки не байдужим людям та заходам розшуку, що вжили працівники ДАІ упродовж години один із чоловіків був затриманий.

    Правоохоронцям порушник свої дані повідомляти відмовився, документи на автомобіль були відсутні. У бардачку легковика виявлено декілька комплектів ключів від різних автомобілів, мобільний телефон та запальничку у вигляді пістолета.

    Після такої знахідки працівники ДАІ негайно перевірили дане авто по базі даних ДАІ. Правоохоронці встановили, що номерні знаки, які знаходяться на автомобілі йому не належать, номер кузова вищевказаного автомобіля на території України не значиться.

    На місце пригоди викликана слідчо-оперативна група Білоцерківського міського відділу міліції для складання відповідних матеріалів. Після складання необхідних матеріалів водія та автомобіль доставлено до міліції.

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Президент Украины ввел временный безвизовый режим для граждан Республики Македония

    Президент Украины Виктор Янукович подписал Указ о временном введении безвизового режима для граждан Республики Македония.

    Про присвоєння рангів державним службовцям, Кабінет Міністрів України

    Про присвоєння рангів державним службовцям Відповідно до статті 26 Закону України "Про державну службу"( 3723-12 ): Присвоїти третій ранг державного службовця

    У зіткненні локомотива та легковика загинув чоловік

    Сьогодні, близько 7-ої години, на Полтавщині, у місті Кременчук сталася дорожньо-транспортна пригода на залізничному переїзді.

    Отримання послуг електронного цифрового підпису, Міністерство доходів і зборів України

    Отримання послуг електронного цифрового підпису Документи, необхідні для отримання посиленого сертифіката ключа юридичною особою: • заповнена та підписана Реєстраційна картка (для юридичної особи), за необхідності з додатком до розділу 2 реєстраційної картки, у двох примірниках;

    Об адвокате - устами Клиентов

    Просто замечательный! Хорошенький ресурсик! Классно! Всё доступно и легко. Благодарю за профессиональный ресурс!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b