
Народный депутат Ксения Ляпина заявила, что принятая 10 апреля с. г. новая редакция закона «Об осуществлении государственных закупок» пока не привела к положительным изменениям. В сфере госзакупок наблюдается низкая конкуренция, поскольку малый и средний бизнес считает невозможным выиграть тендеры без коррупционных связей. Такое мнение г-жа Ляпина высказала во время круглого стола в ИА «ЛИГАБизнесИнформ» на тему: «Внедрение электронных тендеров как способ преодоления коррупции в сфере государственных закупок: современное состояние, перспективы, опыт грузинских реформ», передает корреспондент «ЮП».
«Пока что эффективности в смысле понижения цены и затрат не наблюдается. Хотя прозрачность стала намного выше. Можем, к примеру, посмотреть, что дорого были закуплены горюче-смазочные материалы», — отметила народный депутат, добавив, что задачей является не только видеть, но и влиять на закупки, искореняя возможности для злоупотреблений. Она заявила, что в первую очередь Украине нужно копировать успешный опыт Грузии в этой сфере.
Заместитель Главы Администрации Президента Украины, директор Исполнительного комитета реформ Дмитрий Шимкив подчеркнул, что реформа в тендерной сфере выступает одним из приоритетов согласно Соглашению об Ассоциации между Украиной и ЕС. Он высказал надежду, что к концу года государственные органы переведут хотя бы 10% своих закупок в электронную форму (сегодня доля электронных торгов не превышает 1%).
У Бортничах на станції аерації прорвало дамбу: аварію ліквідували понад півтисячі людейУ ліквідації аварії на станції аерації у Бортничах було задіяно 310 працівників МНС і 240 військових. Також було використано 5 тисяч мішків з піском. Прорив було локалізовано о 2:45 ночі 11 квітня. ...
На Житомирщині щомісяця близько двох сотень водіїв штрафують за неправильне паркуванняЗатори на дорогах, ускладнений рух транспорту та просто незручності у пересуванні автомобілем по місту створюють самі водії, принаймні, ті з них, хто нехтує правилами стоянки транспортних засобів. ...
| Про скасування спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро скасування спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, на підставі подання Міністерства доходів і зборів України вих. від 31.07.2013 № 9069/5/99-99-24-01-03-16, вх. від 05.08.2013 № 06/78591-13 НАКАЗУЮ:
виданої Публічному акціонерному товариству "Екостандарт", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро визнання недійсною ліцензії з постачання теплової енергії, виданої Публічному акціонерному товариству "Екостандарт" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|