У другий день візиту на Близький Схід Барак Обама зустрівся з лідером Палестинської адміністрації Махмудом Аббасом. З Єрусалима до резиденції палестинського лідера у Рамаллі президент прибув на гвинтокрилі. Безпеку американського лідера на Західному березі гарантували три тисячі людей. Його візит тривав лише кілька годин.
Мир на Близькому сході очікувано був основною темою переговорів двох лідерів.
«Ми сподіваємось на створення незалежної, життєздатної та тривалої Палестинської держави — батьківщини для палестинських людей, поряд з Єврейською державою Ізраїлю, щоб дві нації насолоджувалися самовизначенням, безпкою та миром».
Махмуд Аббас наголосив, що населення Палестини сподівається на утворення незалежної держави поряд із державою Ізраїль.
«Ми тут, щоб запевнити: ми готові виконати наші зобов’язання щодо угод та резолюцій міжнародної спільноти, щоб розпочати мирний процес та знайти рішення для держав Палестини, Ізраїлю та світу».
Сотні палестинців на Західному березі зустрічали президента Обаму протестами, обурені занадто проізраїльською, на їхню думку, політикою США. Вони не бачать практичних результатів зусиль американської адміністрації під час першого президентського терміну Обами.
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2012 № 126, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2012 № 126 Відповідно до Законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанови НКРЕ від 12.10.2005 № 898( v0898227-05 ) "Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| В Совете Европы призвали Украину немедленно восстановить А.Волкова на должности судьи Верховного судаКомитет министров Совета Европы рассмотрел исполнение решений Европейского суда по правам человека, в том числе решения по делу 'Волков против Украины'. Данное решение обнародовано на сайте Комитета.
Гурт «Грізлі» розібрав свиню на драбиніІ хоч свято має тривожну назву поминки, насправді воно просякнуте радістю. Це день, коли в господі різали свиню, а на допомогу приходили сусіди й родичі. Увечері господарі накривали на стіл і ...
|