Про затвердження Положення про педагогічну раду виховної колонії та Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії, Міністерство юстиції УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 09.01.2013  № 65/5
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 р. за № 99/22631

  Про затвердження Положення про педагогічну раду виховної колонії та Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії

  Відповідно до статті 149 Кримінально-виконавчого кодексу України ( 1129-15 ) та з метою врегулювання питань, пов'язаних з організацією діяльності педагогічної ради виховної колонії та батьківського комітету при виховній колонії, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Положення про педагогічну раду виховної колонії ( z0099-13 ) та Типове положення про батьківський комітет при виховній колонії (додаються).

  2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань від 28 січня 2004 року № 20 ( z0143-04 ) «Про затвердження Положення про педагогічну раду виховної колонії та Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 2 лютого 2004 року за № 143/8742.

  3. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року № 493( 493/92 ) «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-майора внутрішньої служби Дуку О. О.

  Міністр

  О. Лавринович

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 09.01.2013 №65/5

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 р. за № 99/22631

  ПОЛОЖЕННЯ про педагогічну раду виховної колонії

  1. Це Положення регулює порядок створення і діяльності педагогічної ради виховної колонії (далі — педагогічна рада).

  2. Педагогічна рада є постійно діючим колегіальним органом виховної колонії, головним завданням якого є розгляд питань та надання пропозицій адміністрації виховної колонії щодо організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, удосконалення навчально-виховного процесу.

  3. Персональний склад педагогічної ради затверджується наказом начальника виховної колонії строком на один рік.

  4. Педагогічна рада розглядає матеріали, необхідні для виконання завдань, та вносить пропозиції начальнику виховної колонії з питань:

 3. організації навчально-виховного процесу у виховній колонії;
 4. узагальнення досвіду організації соціально-виховної та психологічної роботи із  засудженими, підготовки відповідних рекомендацій;

 5. підготовки та проведення культурно-масових заходів серед засуджених;
 6. надання методичної та практичної допомоги старшим вихователям, вихователям та іншим працівникам соціально-психологічної служби;

 7. організації підвищення психолого-педагогічної майстерності персоналу виховної колонії;
 8. взаємодії з громадськими організаціями та державними установами у питаннях ресоціалізації засуджених;

  застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни невідбутої частини покарання більш м'яким;

  узяття на профілактичний облік злісних порушників установленого порядку відбування покарання та організації індивідуально-профілактичної роботи з ними;

  зняття з профілактичного обліку засуджених, які були взяті на облік як злісні порушники встановленого порядку відбування покарання;

  переведення засуджених до дільниці соціальної адаптації в порядку, установленому статтею 94 Кримінально-виконавчого кодексу України ( 1129-15 );

  переведення до дільниці ресоціалізації осіб, які після переведення до дільниці соціальної адаптації припустилися порушення встановленого режиму тримання;

 9. застосування до засуджених заходів заохочення або стягнення;
 10. надання засудженим права на відвідування культурно-видовищних і спортивних заходів за межами виховної колонії в супроводі працівників колонії в порядку, установленому статтею 144 Кримінально-виконавчого кодексу України ( 1129-15 );

  заохочення представників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, навчальних закладів, об'єднань громадян та окремих громадян, осіб з числа персоналу виховної колонії за активну участь у забезпеченні навчально-виховного процесу.

  5. Педагогічна рада розглядає матеріали та приймає рішення про переведення засуджених, які досягли вісімнадцятирічного віку, з виховної колонії до виправної колонії та залишення таких засуджених для подальшого відбування покарання у виховній колонії у порядку, установленому статтями 147, 148 Кримінально-виконавчого кодексу України( 1129-15 ).

  6. Педагогічну раду очолює її голова — заступник начальника виховної колонії із соціально-виховної та психологічної роботи. З числа членів педагогічної ради шляхом голосування на її засіданні обирається заступник голови. Секретарем педагогічної ради призначається старший інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи.

  7. У засіданнях педагогічної ради виховної колонії бере участь голова батьківського комітету.

  8. Голова педагогічної ради:

 11. керує роботою педагогічної ради, розподіляє обов'язки між її членами та перевіряє їх виконання;
 12. головує на засіданнях педагогічної ради, забезпечує її регулярне скликання, визначає коло питань, які підлягають розгляду на черговому засіданні;

 13. готує для розгляду на засіданнях плани роботи педагогічної ради;
 14. затверджує рішення педагогічної ради.
 15. 9. До складу педагогічної ради входять заступники начальника виховної колонії, начальники відділів, частин та служб, директор загальноосвітньої школи, директор професійно-технічного училища, старший інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи, старші вихователі, методист виховної колонії, психолог, завідувач клубу.

  10. За попереднім погодженням з головою педагогічної ради в її засіданнях з правом дорадчого голосу можуть брати участь представники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, навчальних закладів, об'єднань громадян та окремі громадяни, які співпрацюють з цією виховною колонією.

  11. За потреби на засідання педагогічної ради запрошуються працівники виховної колонії, які не входять до складу педагогічної ради, але до компетенції яких належать питання, що розглядаються педагогічною радою.

 16. 12. Робота педагогічної ради планується поквартально.
 17. 13. Основною формою роботи педагогічної ради є засідання.
 18. 14. Засідання педагогічної ради проводяться у разі необхідності, але не рідше двох разів на місяць.
 19. 15. За відсутності голови педагогічної ради її засідання веде заступник голови.
 20. 16. Засідання педагогічної ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини її складу.

 21. 17. Педагогічна рада в межах своїх повноважень приймає рішення.
 22. 18. Рішення педагогічної ради приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів педагогічної ради та заноситься до протоколу засідання, який підписують голова та секретар.

 23. 19. Рішення педагогічної ради є обов'язковими до виконання персоналом колонії.
 24. Директор Департаменту взамодії з органами влади

  О. В. Зеркаль

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  Вьетнамских чиновников приговорили к смертной казни за коррупционную сделку

  Верховный народный суд Ханоя (Вьетнам) приговорил двух высокопоставленных чиновников к смертной казни за коррупционные преступления, сообщает Jurist.

  Chambers Europe рекомендует МЮФ DLA Piper на Украине в 2014 году

  В недавно опубликованном выпуске 2014 года международный юридический справочник Chambers Europe рекомендует международную юрфирму DLA Piper на Украине в ряде практик:

  Провідні держави світу налаштовані на відновлення переговорів з Іраном щодо ядерної програми

  Провідні держави світу сподіваються відновити переговори з Іраном щодо ядерної програми вже в найближчому майбутньому, є сподівання, що з новим іранським президентом діалог ітиме успішніше.

  В Україні з’явився «Ритуальний дуб»

  7 липня у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбулося відкриття першої черги нової експозиції Памятка археології Ритуальний дуб.

  Об адвокате - устами Клиентов

  Этот портал отличный! Пользовался очень часто. Думаю, что этот интернет сайт ждет хорошее будущее. Желаю удачи. Хотелося б встречаться с Вашими работами почаще! Действуйте!

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b