Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул проведе виїзну робочу нараду з питань підготовки до нового опалювального сезону, зокрема щодо забезпечення стабільного тепло- та гарячого водопостачання мешканців житлового масиву Троєщина в Києві.
Наразі в Деснянському районі столиці ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» здійснює реконструкцію теплових розподільчих мереж центрального опалення (ЦО) та гарячого водопостачання (ГВП), які живляться від Центрального теплового пункту (ЦТП) за адресою вул. Каштанова, 13-А.
Дані мережі експлуатуються з 1987 року, вони виробили свій нормативний ресурс та перебувають в аварійному стані. Тільки за останній опалювальний сезон ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» ліквідувало більш ніж 30 пошкоджень на теплових розподільчих тепломережах.
Орієнтовно після проведення наради — підхід Олександра Вілкула до ЗМІ
Місце проведення: м. Київ, вул. Бальзака, 8.
Журналістів, які бажають взяти участь у заході, просимо акредитуватись за
Тел: 050 938 12 43, 098 376 49 35 , або за електронною адресою: alina.basova@gmail.com до 18:30 08 серпня 2013 року.
Від'їзд автобусу від КМУ, 6 підїзд (вулиця Садова) о 10:00
Щодо укладення договорів на користування та постачання електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПАТ «Хмельницькобленерго» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі — НКРЕ), розглянула Ваш лист від 20.08.2013 № 04-680 та в межах своєї компетенції надає наступні роз’яснення.
інших осіб цінним подарунком, придбаним за рахунок коштів державного бюджету, Міністерство внутрішніх справ УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2013 р. за № 635/23167 Про затвердження Порядку нагородження осіб рядового і начальницького складу та працівників МВС України, інших осіб цінним подарунком, придбаним за рахунок коштів державного бюджету
| Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1210, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1210 Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1210( 1210-2011-р ), із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 травня 2011 р. № 335, такі зміни:
Квадратні метри для новоселівНа вулиці Княгині Ольги в Рівному не чути оркестрів: у новенький 68-квартирний будинок люди заселяються без жодної помпи, так би мовити, не напоказ. Задоволені, що генеральний підрядник не обманув ...
|