Перемогою завершив свій чвертьфінальний бій на Олімпійських іграх в Лондоні український боксер Олександр Гвоздик.
У ваговій категорії до 81 кг він переміг суперника з Алжиру (19:17) і 10 серпня в півфіналі зустрінеться з казахським спортсменом Аділбеком Ніязімбетовим. У другому півфіналі визначатимуть переможця росіянин Єгор Мехонцев і бразилець Ямагучі Фалькао.
Участь у півфінальному бою вже означає нагородження мінімум бронзовою медаллю.
Раніше у півфінал вийшов інший представник України, у ваговій категорії до 64 кг, Денис Беринчик. Він переміг австралійського спортсмена, а в півфіналі 10 серпня його суперником буде монгольський атлет.
Денис та Олександр стали четвертим і п'ятим учасником півфіналів від української збірної слідом за Тарасом Шелестюком, Олександром Усиком та Василем Ломаченком.
Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниМіністерству юстиції України Апарату Верховної Ради України Секретаріату Кабінету Міністрів України Міністерству культури України Державному агентству України з питань кіно Посольству України у Французькій Республіці
Відбулося засідання Ради суддів адміністративних судів України 29 травня 2014 року у приміщенні Вищого адміністративного суду України відбулося засідання ради суддів адміністративних судів України. Першим ...
| В Афганістані загорівся автобус: 50 людей згоріли живцемП'ятдесят людей загинули, ще кілька осіб отримали поранення внаслідок ДТП у південній афганській провінції Газні.
Банк UBS выплатит $1,5 млрд за манипулирование межбанковской ставкой LIBORШвейцарский банк UBS согласился выплатить 1,5 млрд долларов регуляторам США, Великобритании и Швейцарии за урегулирование дела о манипулировании межбанковской ставкой LIBOR.
|