Про затвердження Порядку та умов ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послугНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 1. 11.12.2012  № 2677
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 р. за № 2206/22518

  Про затвердження Порядку та умов ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою

  Відповідно до частини другої статті 16 Закону України "Про страхування"( 85/96-ВР ) та підпункту 7 пункту 3 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг( 1070/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, ПОСТАНОВИЛА:

  1. Затвердити Порядок та умови ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, що додаються.

  2. Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами разом з юридичним департаментом подати це розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  4. Сектору зв’язків з громадськістю та протоколу забезпечити оприлюднення цього розпорядження після його державної реєстрації.

  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти члена Нацкомфінпослуг Литвина А. В.

  Голова Комісії

  А. Стасевський

  Протокол засідання Комісії від 11.12.2012 р. № 103

  ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 11.12.2012  № 2677, Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 11.12.2012  № 760

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 р. за № 2206/22518

  ПОРЯДОК ТА УМОВИ ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою

  І. Загальні положення

  1.1. Ці Порядок та умови розроблені відповідно до частини другої статті 16 Закону України "Про страхування" ( 85/96-ВР ) та підпункту 7 пункту 3 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг( 1070/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070.

  1.2. Ці Порядок та умови регулюють механізм ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

  1.3. Поняття персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою у цих Порядку та умовах вживається у значенні системи заходів, які забезпечують реєстрацію, обробку, накопичення та зберігання відомостей за договорами страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

  ІІ. Порядок та умови ведення персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою

  2.1. Страховики, які здійснюють страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, зобов’язані вести персоніфікований (індивідуальний) облік договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою в розрізі страхувальників та об’єктів страхування.

  2.2. Персоніфікований (індивідуальний) облік договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою здійснюється страховиком шляхом ведення реєстру в електронній формі. Разом з веденням реєстру в електронній формі страховик може застосовувати паперову форму ведення реєстру.

  2.2.1. Усі записи в реєстрі ведуться українською мовою, а також іншими мовами у випадках, передбачених законодавством, у хронологічному порядку в міру виникнення подій, які в ньому реєструються. Відомості, передбачені цими Порядком та умовами, повинні зберігатись у реєстрі протягом усього строку дії договорів страхування. Після припинення дії договору страхування відомості виводяться до архівної частини реєстру із забезпеченням можливості їх подальшого використання.

  2.2.2. Реєстр повинен вестись таким чином, щоб була забезпечена можливість відновлення будь-якої втраченої інформації.

  2.2.3. Страховик повинен забезпечити облік усіх документів, на підставі яких уносяться зміни та доповнення інформації до реєстру, а також про кожен випадок виплати страхового відшкодування.

  2.3. Реєстр повинен містити:

  2.3.1. Відомості про договір страхування:

 3. дата укладання та номер договору страхування;
 4. дата набрання чинності договором страхування та строк дії договору страхування;
 5. інформація про припинення дії договору страхування.

  2.3.2. Відомості про страховика:

 6. повне найменування;
 7. місцезнаходження;
 8. банківські реквізити;
 9. ідентифікаційний код юридичної особи.

  2.3.3. Відомості про страхувальника:

 10. повне найменування;
 11. місцезнаходження;
 12. банківські реквізити;
 13. ідентифікаційний код юридичної особи.

  2.3.4. Відомості про застраховані об’єкти:

 14. назви застрахованих культур, багаторічних насаджень, їх сортів або гібридів;
 15. місце розташування площ застрахованих культур, багаторічних насаджень;
 16. кадастровий номер земельних ділянок, зайнятих застрахованими культурами, багаторічними насадженнями, або

  координати глобальної системи позиціонування (супутникової системи навігації GPS або Світової геодезичної системи координат WGS-84) земельних ділянок, зайнятих застрахованими культурами, багаторічними насадженнями, або

 17. координати карти поля, зайнятого застрахованими культурами, багаторічними насадженнями;
 18. загальна площа земельних ділянок, зайнятих застрахованими культурами, багаторічними насадженнями;
 19. вид, порода, санітарно-ветеринарний стан, ідентифікаційний номер тварини — при страхуванні сільськогосподарських тварин;

 20. кількість застрахованих тварин;
 21. вид, класифікація, умови розведення водних живих ресурсів та їх показники вилову — при страхуванні водних живих ресурсів;

 22. обсяги (тонн) страхування водних живих ресурсів;
 23. кількість бджолосімей у вуликах, їх продуктивність, умови їх розведення — при страхуванні у бджільництві.

  2.3.5. Відомості про умови страхування:

 24. перелік застрахованих ризиків;
 25. рівень страхового покриття у відсотках;
 26. розмір страхової суми;
 27. страховий тариф;
 28. розмір нарахованого страхового платежу;
 29. періодичність сплати страхових внесків.
 30. 2.3.6. Відомості про сформовані технічні резерви за договорами страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

  2.3.7. Відомості про здійснення страхового відшкодування:

 31. розмір збитку;
 32. розмір виплаченого страхового відшкодування;
 33. розмір збитку, що не відшкодовано;
 34. причина збитку;
 35. причини відмови у відшкодуванні.
 36. 2.4. Страховики зобов’язані вносити до реєстру інформацію про укладання, зміну або припинення договорів страхування протягом 5 календарних днів з дати їх укладання, зміни або припинення.

  2.5. Відомості за договорами страхування, які припинили свою дію, зберігаються страховиком протягом строку, передбаченого чинним законодавством України.

  2.6. Контроль за дотриманням вимог цих Порядку та умов здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну аграрну політику, відповідно до чинного законодавства.

  Директор департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Нацкомфінпослуг

  В. Г. Логвіновський

  Директор Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики України

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  В Непалі ще одне ДТП: мінімум 9 загиблих

  Як мінімум 9 осіб загинули в результаті ще одного ДТП, яке сталося за останні два дні в Непалі. Автобус з'їхав з дороги і впав у річку.

  Про затвердження скоригованого проекту “Будівництво підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд”, Кабінет Міністрів України

  Про затвердження скоригованого проекту "Будівництво підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд" Затвердити поданий Міністерством енергетики та вугільної промисловості скоригований проект "Будівництво підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд", розроблений державним підприємством "Український науково-дослідний та проектно-розвідувальний інститут промислової технології" та рекомендований до затвердження державним підприємством "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, з такими основними техніко-економічними показниками:

  Услуги семейного адвоката по бракоразводному процессу

  Когда производится признание брака недействительным и почему нужны услуги семейного адвоката по бракоразводному процессу.

  Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, Кабінет Міністрів України

  Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів

  Об адвокате - устами Клиентов
  Просто замечательный! Хорошенький интернет проектик! Классно! Всё очень удобно и просто. Спасибо за профессиональный сервис!
  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b