Троє палестинців загинули у ніч проти п’ятниці у Секторі Газа, коли у їхній автомобіль поцілила ізраїльська ракета. Разом із цими жертвами кількість загиблих з палестинського боку зросла до 19 людей, причому бойовиків Хамасу серед них лише семеро, а решта цивільні. Ізраїль продовжує завдавати ракетних ударів по палестинському анклаву.
Так само летять ракети і у бік Ізраїлю. Там жертвами ударів залишаються троє громадян. Хамас повідомляє, що випустив понад 300 снарядів. Майже половину з них перехопила ізраїльська система протиракетної оборони «Залізний купол».
Сторони обмінюються не тільки ракетами, але й заявами. Ісмаїл Ханія, лідер Хамасу, сказав, що кров його співвітчизників не залишиться без відповіді. Міністр оборони Ізраїлю Ехуд Барак пообіцяв, що за обстріл країни, а особливо Тель-Авіва, Палестина заплатить.
Сирени протиповітряної оборони лунали в Тель-Авіві вперше за 20 років. До міста, зазвичай далекого від конфлікту, долетіли дві палестинські ракети. Обидві впали у ненаселеній місцевості не спричинивши шкоди, але здійнявши сильну паніку.
Тим часом очевидці розповідають, що у бік Сектора Газа вирушили військові колони з танками. Ізраїль мобілізував 30 тисяч резервістів, посиливши розмови про можливий наземний наступ.
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до іноземних суб'єктів господарської діяльності, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро скасування спеціальних санкцій, що застосовані до іноземних суб'єктів господарської діяльності Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0206-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, на підставі подання Міністерства доходів і зборів України вих. від 24.05.2013 № 4039/5/99-99-22-03-01-16, вх. від 29.05.2013 № 06/55443-13 НАКАЗУЮ:
Про звільнення І. Говорун з посади заступника Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, Президент УкраїниУказ Президента України Звільнити ГОВОРУН Ірину Олександрівну з посади заступника Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України ( 322-08 ).
| Про втрату чинності деяких наказів, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниПро втрату чинності деяких наказів На виконання пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.02.2012 № 171 "Про створення комісії по перегляду нормативно-правових актів Міністерства" та з метою дотримання вимог законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів НАКАЗУЮ:
передбачених Державному управлінню справами на 2013 рік, та внесення зміни в додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 472, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Державному управлінню справами на 2013 рік, та внесення зміни в додаток 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 472
|