Хостели: дешево і сердито

  Хостели: дешево і сердито

  Українці віддають перевагу приватним, а не багатомісним номерам у бюджетних готельних закладах

  Кілька років тому знайома запропонувала поїхати на відпочинок в Крим у розпал сезону. У всесвітній мережі вона знайшла непоганий і, головне, дешевий хостел. Принаймні так себе вони позиціонували. Це мала бути кімната в новому кількаповерховому приватному будинку недалеко від моря. По телефону забронювали номер на двох і поїхали. Проте коли побачили цей, так би мовити, хостел, втратили дар мови. Почну з того, що до моря потрібно було йти не менше 40 хвилин. Кімната виявилася настільки маленькою, що дві наші валізи заполонили майже весь вільний простір, який був між чотирма двоповерховими ліжками. Попри те, що ліжка були двоповерховими, матраци в них були з розтягнутих пружин. Тож деякі частини тіла того, хто спав на «другому поверсі», «падали» на перший. Ще один нюанс — вид з вікна: перед нами відкривався незвичний пейзаж… місцевого кладовища. Тож зрозумівши, що це місце не для нас, відмовилися від проживання і знайшли собі інше.

  Звісно, обираючи будь-який готель чи хостел, було б добре скористатися рекомендаціями друзів чи знайомих. Якщо немає в кого спитати поради, тоді, щоб не втрапити в подібну халепу, фахівці радять уважно роздивитися власний сайт хостелу і почитати відгуки клієнтів. Причому бажано, щоб ці враження були написані не на власному сайті, а на інших. Адже в Україні доволі багато непоганих місць, де можна дійсно недорого зупинитись.

  Обираючи хостел, краще скористатись рекомендацією знайомих. Фото Володимира ЗАЇКИ

  — Маю зауважити, що більшість українських хостелів запропонують гостям дешеве проживання в чистому номері. У деяких клієнтам навіть безкоштовно можна буде скористатись Інтернетом чи Wi-Fi. Середня вартість спального місця в номері на чотири місця коливається від 100 до 150 грн. За окремий номер в хостелі потрібно викласти приблизно 400 грн, — розповідає президент Молодіжної асоціації хостелів України Роман Пономаренко. — До речі, більшість українців ладні заплатити більше, але жити в окремому номері. Згідно з нашою статистикою, 60% гостей українських хостелів — наші співвітчизники. Тож зрозуміло, що попит на дешеве проживання серед українців є. Це вже не кажучи про іноземних гостей.

  Оскільки Україна непогано себе зарекомендувала під час проведення футбольного турніру, тож, за прогнозами фахівців, кількість туристів має зрости, і такий вид проживання буде затребуваний. Після проведення Євро-2012 їх закрилося лише 10%. Інші успішно працюють, хоч і заповнюваність номерів трохи знизилася. Під час чемпіонату господарі деяких хостелів підвищували ціни вдвічі-тричі й змогли добре заробити. Але це стосується лише тих, хто встиг себе позитивно зарекомендувати на ринку і дати рекламу ще в лютому 2012 року.

  — Ринок українських хостелів розвиваються по-різному. До початку активної підготовки до проведення Євро-2012 готельний ринок України розвивався повільно, потім ситуація дещо змінилася. Звідусіль говорили про те, що не вистачає готелів, люди взялися відкривати хостели, міні-готелі. На ринок зайшли і великі «бренди». Ситуація щодо нестачі готельних номерів була трохи роздута, — впевнений виконавчий директор Асоціації малих готелів і апартаментів в Україні Антон Матіяш. — Проте не всі, хто вирішив зайнятися цим бізнесом, розуміли його специфіку. Ще одна проблема — відсутність кваліфікованого персоналу, який би міг обслуговувати клієнтів на достойному рівні.

  Щодо кількості, то експерти називають цифру в 2 тис. готелів і готельних закладів. Невеличкі комплекси функціонують переважно в Криму та Карпатах, а також в столиці. Щодо специфіки, то кримські і карпатські орієнтовані на відпочиваючих, здебільшого вони працюють посезонно. Натомість послугами столичних більше користуються люди, які приїжджають у відрядження чи на виставки, мережеві компанії, що проводять семінари тощо. Рідше туристи.

  — Загалом готельний фонд України складає майже 77 000 номерів. Їх недостатньо для туристів, які могли б приїжджати в Україну. Так, для прикладу, на 1 тис. жителів Варшави нараховується 6,7 готельних номерів, у Києві цей показник складає 2,4 номера на людину, — зазначає Антон Матіяш.

  ПОРАДА

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
  Нравится

  Это будет Вам интересно

  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2013 рік, Кабінет Міністрів України

  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2013 рік 1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2013 рік у загальному фонді державного бюджету( 5515-17 ), перерозподіл видатків споживання в сумі 1121 тис. гривень шляхом зменшення їх обсягу за програмою 1201020 "Внески України до бюджету ГАТТ/СОТ та Єдиного бюджету органів СНД" та збільшення їх обсягу за програмою 1201030 "Забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках".

  В Google знають точну дату підключення всіх жителів Землі до Інтернету

  Голова ради директорів американської компанії Google Ерік Шмідт вважає, що до кінця цього десятиліття всі жителі Землі отримають вихід в Інтернет.

  Уряд встановив граничні націнки на ліки

  КабінетМіністрів України встановив розмір граничних надбавок на ціни на лікарські засоби і вироби медичного призначення. Текст відповідної постанови від 24 вересня № 880Про внесення змін до пункту ...

  Ухвала Конституційного Суду України про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) постанов Верховної Ради України від 4 серпня 2006 року № 80-V, № 81-V, № 82-V, № 83-V, від 3 листопада 2011 року № 3991-VI щодо призначення суддів Конституційного Суду України; від 22 березня 2007 року № 828-V, № 829-V щодо призначення членів Вищої ради юстиції; від 12 квітня 2012 року № 4632-VI щодо призначення Голови Рахункової палати; від 24 квітня 2012 року № 4660-VI щодо призначення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Конституційний Суд України

  м. Київ 10 липня 2013 року № 32-у/2013 Справа № 2-2/2013 Конституційний Суд України у складі суддів: Винокурова Сергія Маркіяновича — головуючого, Бауліна Юрія Васильовича, Бринцева Василя Дмитровича, Вдовіченка Сергія Леонідовича, Гультая Михайла Мирославовича, Запорожця Михайла Петровича, Кампа Володимира Михайловича, Литвинова Олександра Миколайовича, Сергейчука Олега Анатолійовича — доповідача, Тупицького Олександра Миколайовича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,

  Об адвокате - устами Клиентов
  Этот портал просто отпад. Благодарю. Чрезвычайно полезный и удобный портал.
  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b