Рівненщина стала першою в загальноукраїнському рейтингу за темпами зведення житла
На вулиці Княгині Ольги в Рівному не чути оркестрів: у новенький 68-квартирний будинок люди заселяються без жодної помпи, так би мовити, не напоказ. Задоволені, що генеральний підрядник не обманув їхніх сподівань, як це часто трапляється нині.
«Цей будинок кооперативний, його інвесторами стали рівняни. Будівництво вели за собівартістю, тож ціна квадратного метра житла становить 3694 гривні», — каже генеральний директор фірми-підрядника «Рівнебуд» Олександр Люльчик.
На його думку, хвалитися особливо нічим, адже зводили цей будинок майже чотири роки: кошти члени кооперативу «Міськжитлобуд-ХХІ» вносили поетапно. Звісно, вчителеві чи лікареві непросто було зібрати й ці гроші, хоч нове сучасне житло обійшлося їм, звісно, дешевше. Тож новоселами у центрі міста стали 25 сімей педагогів, 30 — медиків, 10 — будівельників. А коли місто будується, воно живе.
Спільно з управлінням освіти міста «Рівнебуд» уже готує педагогам подарунок «під ялинку»: на базі довгобуду на Соборній, 253 зведуть не гірший житловий будинок за тим самим кооперативним принципом.
А в новому цегляному будинку на вулиці Княгині Ольги — індивідуальне опалення, 6-місні ліфти, вдвічі ширші, ніж зазвичай, сходові клітки та ліфтові холи — одне слово, тепло, затишно й просторо.
Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ зазначає, що це один, але цілком конкретний та промовистий приклад, який свідчить: хто хоче працювати, знаходить для цього відповідні можливості.
«Фірма «Рівнебуд» на будівельному ринку працює не одне десятиліття й понад усе дорожить своєю репутацією та довірою людей. А загалом з початку року в області ввели вдвічі більше житла, ніж за цей час торік. Загальна площа зданих в експлуатацію будинків — майже 200 тисяч квадратних метрів проти торішніх 100 тисяч. Істотніші інвестиції за рахунок усіх джерел фінансування в області спрямували на будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень, ФАПів, доріг. Серед об’єктів, на яких нині працюють будівельники, — обласний перинатальний центр, який відчинить двері до нового року, та перший в Україні сміттєпереробний завод», — додає він.
Отримайте ключ від квартири. Фото з сайту ogo.ua
Слід сказати, що зросла кількість замовлень і у приватному секторі. На кожному будівельному об’єкті працюють жителі області, а це їхня зайнятість, заробіток, а отже, й добробут родин.