Справа № 2018/2094/2012
н/п 2/2018/1396/2012
У х в а л а
про залишення позовної заяви без руху
"07" грудня 2012 р. Суддя Київського районного суду м. Харкова Діденко С.А., розглянувши позовну заяву ПАТ «Дельта Банк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Судом встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме: позивачем судовий збір сплачено не в повному обсязі (необхідно сплатити 214,60грн.).
На підставі викладеного, позовну заяву слід залишити без руху.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ПАТ «Дельта Банк»залишити без руху та запропонувати йому у термін 5 діб з моменту отримання ухвали усунути вищевикладені недоліки.
Роз»яснити позивачу, що у разі невиконання ухвали суду позов буде визнано не поданим та повернуто йому без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ
Про ставки мита у 2013 році, Державна митна служба УкраїниКерівникам митних органів Про ставки мита у 2013 році Для керівництва в роботі доводимо інформацію про ставки мита на 2013 рік. Ввізне (імпортне) мито У 2013 році імпорт товарів на митну територію України обкладається ввізним митом за ставками Митного тарифу України( 2371а-14 ), в редакції Закону України від 21.12.2010 № 2829-VI "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" зі змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 22.12.2011 № 4234-VI "Про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України", та інших законів України щодо опису та ставок ввізного мита на деякі товари" та Законом України від 06.11.2012 № 5476-VI "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо приведення ставок ввізного мита у відповідність з критеріями СОТ".
Выезд ребенка заграницуВыезд ребенка заграницу, решение через суд, разрешение на выезд обоих родителей, как несовершеннолетнему покинуть Украину
| Про схвалення Концепції створення єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами, Кабінет Міністрів УкраїниПро схвалення Концепції створення єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами 1. Схвалити Концепцію створення єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами, що додається.
|