Судебная власть, стр. 2

  Про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - Вищий адміністративний суд України - Муравйов О.В.

  Адміністративне право, Ухвала суду: Про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, суддя - Муравйов О.В.


  Про стягнення боргу у розмірі 69824 - Київський апеляційний адміністративний суд - Безименна Н.В.

  Адміністративне право, Ухвала суду: Про стягнення боргу у розмірі 69824, суддя - Безименна Н.В.


  Про повернення позовної заяви 30 грудня 2014 року №810/7173/14 Суддя Київського окружного адміністративного суду Скрипка І - Київський окружний адміністративний суд - Скрипка І.М.

  Адміністративне право, Ухвала суду: Про повернення позовної заяви 30 грудня 2014 року №810/7173/14 Суддя Київського окружного адміністративного суду Скрипка І, суддя - Скрипка І.М.


  Про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі 30 грудня 2014 року Справа № 803/2644/14 Суддя Волинського окружного адміністративно - Волинський окружний адміністративний суд - Смокович Віра Іванівна

  Адміністративне право, Ухвала суду: Про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі 30 грудня 2014 року Справа № 803/2644/14 Суддя Волинського окружного адміністративно, суддя - Смокович Віра Іванівна


  Про припинення юридичної особи - Сумський окружний адміністративний суд - Є.Д. Кравченко

  Адміністративне право, Постанова: Про припинення юридичної особи, суддя - Є.Д. Кравченко


  Про визнання дій та визнання висновків такими - Київський апеляційний адміністративний суд - Кузьменко В. В.

  Адміністративне право, Ухвала суду: Про визнання дій та визнання висновків такими, суддя - Кузьменко В. В.


  Про відшкодування шкоди в порядку регресу 4 616 - Господарський суд м. Києва - Головатюк Л.Д.

  Господарське право, Ухвала суду: Про відшкодування шкоди в порядку регресу 4 616, суддя - Головатюк Л.Д.


  Про порушення провадження у справі 29 - Господарський суд Полтавської області - Тимощенко О.М.

  Господарське право, Ухвала суду: Про порушення провадження у справі 29, суддя - Тимощенко О.М.


  Про поновлення провадження в адміністративній справі 29 грудня 2014 року м - Окружний адміністративний суд міста Києва - Данилишин В.М.

  Адміністративне право, Ухвала суду: Про поновлення провадження в адміністративній справі 29 грудня 2014 року м, суддя - Данилишин В.М.


  Про визнання недійсними договорів та визнання права вланості на спадкове майно В С Т А Н О В И В: Заяву належить розглядати в порядку цивільного суд - Печерський районний суд міста Києва - Остапчук Т. В.

  Цивільне право, Ухвала суду: Про визнання недійсними договорів та визнання права вланості на спадкове майно В С Т А Н О В И В: Заяву належить розглядати в порядку цивільного суд, суддя - Остапчук Т. В.


  |<  1 2 3  4  5  6  7  >|
  Нравится
  Об адвокате - устами Клиентов

  Вы класс!!! Все что делаете для всех пользователей важно!!!

  Рекомендовано Адвокатом
  Телефон семейных адвокатов
  Статьи о семейном праве
  Стягнення заборгованості через суд

  Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

  Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

  Консультации Адвоката
  Новости Семейного права
  Утверждена программа празднования Нового года ...

  Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

  Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

  Очільники вищих органів судової влади звернулися до Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

  Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

  77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b