Недільного ранку, здійснюючи нагляд за дорожнім рухом у Луганську, працівники Державтоінспекції несподівано побачили на проїзній частині жінку похилого віку з дитиною, яка прямувала просто через проїзну частину, незважаючи на інтенсивний рух авто. Інспектори ДАІ відреагували миттєво.
Правоохоронці призупинили рух і повели з небезпечного місця жінку, з явними ознаками алкогольного сп'яніння, і хлопчика, одягнутого не по погоді дуже легко. На голові малюка не було навіть шапочки. Міліціонери просто взяли дитину на руки та посадили в патрульний автомобіль, а от з жінкою, як з'ясувалося бабусею дитини, було складніше. Вона проявляла агресію, не бажаючи піти з проїжджої частини.
На допомогу інспекторам ДАІ прийшли представники громадської організації, які в цей момент проїжджали мимо.
Була викликана «швидка допомога», оскільки стан жінки викликав побоювання.
Дитина була доставлена в Артемівський райвідділ міліції. Мама хлопчика приїхала дуже швидко. Вона пояснила, що часто залишає дитину на вихідні з батьком і не очікувала такого від рідної бабусі.
Хлопчик відігрівся на руках у рятівників і жваво розповідав про те, як його звуть і скільки йому років.
Працівники Державтоінспекції дякують за підтримку і допомогу небайдужих активістів громадської організації і звертаються до громадян з проханням бути відповідальними в питаннях безпеки дітей.