ПОСТАНОВА Верховної Ради України
Про призначення позачергових виборів Аполлонівського сільського голови (Аполлонівська сільська рада Сахновщинського району Харківської області)
У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Аполлонівського сільського голови Іващенка В. В. (Аполлонівська сільська рада Сахновщинського району Харківської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:
1. Призначити позачергові вибори Аполлонівського сільського голови (Аполлонівська сільська рада Сахновщинського району Харківської області) на неділю 15 грудня 2013 року.
2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Аполлонівського сільського голови.
3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Аполлонівського сільського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України( 5515-17 ).
4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.
Голова Верховної Ради України
В. РИБАК
м. Київ 6 вересня 2013 року № 550-VII
Про скасування спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро скасування спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, на підставі подання Міністерства доходів і зборів України вих. від 31.07.2013 № 9069/5/99-99-24-01-03-16, вх. від 05.08.2013 № 06/78591-13 НАКАЗУЮ:
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 р. за № 890/12764 (із змінами), відповідно до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.09.2012 № 1294 НАКАЗУЮ:
| ГАИ намерены реорганизовать в Дорожную полициюГосударственная автомобильная инспекция Украины подала прошение в МВД о реорганизации подразделения. Об этом в ходе пресс-конференции заявил начальник Департамента ГАИ МВД Украины Анатолий Сиренко.
У Франції реве та стогне ринок праціЧерга безробітних. Черга тих, хто прагне мати змогу купити собі хліб і повернути гідність людини, потрібної своїй державі.
|