ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
04.01.2013 № 11.1/1.4-15.1/66-ЕП
Харківська обласна митниця
Для використання в роботі надсилаємо копію довідки від 28.12.12 № 03/15-5757 Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з переліками вантажів, яка підтверджує належність вантажів до таких, що призначені для виконання Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдження зброї масового знищення( 840_007 ), від 25 жовтня 1993 року.
Інформуємо, що Державна митна служба України не має заперечень проти здійснення митного оформлення вантажів, включених до переліків, які надійшли на адресу одержувача, зазначеного у довідці, відповідно до Порядку пільгового митного оформлення вантажів, що надходять в Україну в рамках Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдження зброї масового знищення від 25 жовтня 1993 року, затвердженого наказом Державної митної служби України від 28.10.98 № 665( z0719-98 ) (далі — Порядок).
Зазначаємо, що враховуючи вимоги пункту 1 статті 5 вказаної Угоди( 840_007 ), митне оформлення із застосуванням митного режиму імпорт (відповідно до другого абзацу пункту 3 Порядку ( z0719-98 )) можливе тільки в разі оприбуткування ввезених товарів резидентом України.
Т. в.о. Голови Служби
С. Д. Дериволков
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання угод про розподіл продукції, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: I. Внести зміни до таких законодавчих актів України: 1. У Кодексі України про надра( 132/94-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., № 36, ст. 340):
висунутих Комуністичною партією України, в одномандатних виборчих округах, Центральна виборча комісіяПро реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих Комуністичною партією України, в одномандатних виборчих округах До Центральної виборчої комісії надійшли заяви Комуністичної партії України та інші документи щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України, висунутих 30 липня 2012 року на 45 з’їзді цієї партії, в одномандатних виборчих округах.
| Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниКопія: Міністерство юстиції України Апарат Верховної Ради України Секретаріат Кабінету Міністрів України Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Посольство України в Республіці Таджикистан
Про схвалення проекту листа Уряду України до Міжнародного валютного фонду щодо переказу коштів до Фонду скорочення бідності та сприяння зростанню, Кабінет Міністрів УкраїниПро схвалення проекту листа Уряду України до Міжнародного валютного фонду щодо переказу коштів до Фонду скорочення бідності та сприяння зростанню Схвалити проект листа Уряду України до Міжнародного валютного фонду щодо переказу до Фонду скорочення бідності та сприяння зростанню української частки коштів, отриманих в результаті продажу Міжнародним валютним фондом золота.
|