Одне з найпотужніших в Україні промислових підприємств — металургійний комбінат «Запоріжсталь» цього року планує вкласти 8,5 мільйона гривень у розвиток і підтримку спорту в області. З них 6 мільйонів гривень — інвестиції на утримання та розвиток спортивного манежу СК «Металург», 2 мільйони — яхт-клубу ВАТ «Запоріжсталь» і 450 тисяч — на виплату щомісячних іменних стипендій дев’ятьом провідним місцевим спортсменам: бронзовим призерам Олімпійських ігор-2012 Олесі Повх і Марії Ремінь, десятиборцеві Олексієві Касьянову, гімнастові Олегові Степку, легкоатлетам Ганні Гацько і Юрієві Кушніруку, 8-разовому чемпіонові світу і 6-разовому чемпіонові Європи з шашок серед юнаків Богданові Панченкову, членові збірної України з вітрильних перегонів Кирилові Долгову та веслувальниці Аліні Скобельській.
— Наші герої спорту і їхні високі здобутки позитивно впливають на мотивацію запоріжців до занять фізкультурою і спортом, а також сприяють саморозвиткові та самовдосконаленню, — пояснив свою позицію генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма. — На комбінаті ми стимулюємо працівників до здорового способу життя. Понад чотири тисячі запоріжсталівців щороку беруть участь у заводських та галузевих спартакіадах, а видатні спортсмени Запорізького краю стають для нас орієнтирами.
Сертифікати — сьогодні, гроші — протягом року. Фото з архіву «Запоріжсталі»
У спорткомплексі «Металург» на безплатній основі забезпечені тренування вихованцям двох спортивних шкіл олімпійського резерву: зі спортивної гімнастики та легкої атлетики, а також провідним спортсменам, збірним командам комбінату з шести видів спорту.
Над Арктикою щось схоже на НЛО відкрило свої воротаКілька людей з рудника Diavik Diamond Mine, що знаходиться в Арктиці, стали свідками незвичайного і дуже дивного явища.
Про розгляд листа (стосовно операцій з урегулювання сумнівної заборгованості), Міністерство доходів і зборів УкраїниПро розгляд листа Державна податкова служба України розглянула лист <…> стосовно операцій з урегулювання сумнівної заборгованості і повідомляє. Відповідно до п. 5 підрозд. 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — Кодекс) норми пункту 159.1 статті 159 цього Кодексу не поширюються на заборгованість, що виникла у зв'язку із затримкою в оплаті товарів, виконаних робіт, наданих послуг, якщо заходи щодо стягнення таких боргів здійснювалися до набрання чинності розділом III цього Кодексу.
| Про внесення змін до наказу Державіаслужби України від 02.03.2012 № 171, Державна авіаційна служба УкраїниПро внесення змін до наказу Державіаслужби України від 02.03.2012 № 171 На підставі Положення про Державну авіаційну службу України ( 398/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 398, наказу Міністерства інфраструктури України від 26 грудня 2011 року № 637( z0073-12 ) "Про затвердження Порядку накладення і стягнення штрафів за порушення вимог законодавства на повітряному транспорті", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 січня 2012 р. за № 73/20386, та з метою забезпечення контролю за використанням бланків протоколів та постанов за справами про правопорушення на повітряному транспорті НАКАЗУЮ:
Определен порядок использования бюджета для возмещения расходов на бесплатную правовую помощьПостановлением от 4.03.2013 года №130 правительство утвердило Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для оплаты услуг и возмещения расходов адвокатов, оказывающих ...
|