Є статистика, яка потребує не обговорення, а вжиття невідкладних заходів. Як владних структур, так і кожного громадянина. Володіти нею мають не лише управлінці і медичні працівники. Зібрані дані мають кричати з усіх усюд, звертаючись до дорослих і малих, аби хоча б зупинити їх зростання. Про це йшлося на засіданні «круглого столу», присвяченого проблемі дитячого травматизму і його профілактики в столиці. Така актуальність обумовлена загостренням ситуації.
— Лише минулої доби, — сказала перший заступник начальника головного управління охорони здоров’я Валентина Залеська, — з балконів випало двоє дітей, які загинули…
Подібне стається дуже часто. Звичайно, перерахувати всі трагічні випадки неможливо. Але кожний — біда не лише потерпілої дитини, а й усієї родини. Винні в цьому, наголошували учасники зустрічі, ми всі разом —батьки, діти, водії. Їхня необережність, халатність, безпечність спричинила за шість місяців цього року 6330 виїздів бригад швидкої медичної допомоги до дітей з приводу травм та нещасних випадків. Це на 128 більше, ніж у першому півріччі 2011 року.
Захистити дітей — справа дорослих. Фото Олександра ЛЕПЕТУХИ
За звітний період 2012-го питома вага дитячого травматизму в загальній структурі травматизму становить 18,4%. На першому місці, як і в минулі роки, — побутові травми, які становлять 3984 випадки (63,0%) в загальній структурі всіх травм у дітей. Порівняно з минулими роками збільшилася кількість вуличних травм.
На третьому місці — спортивні травми.
Чільне місце посідає дитячий кримінальний та дорожньо-транспортний травматизм. Викликає особливе занепокоєння зростання випадків наїзду на дітей, батьків із дітьми (в тому числі з дитячими візочками) на пішохідних переходах. Стурбованість викликає і травматизм підлітків у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Такі пацієнти часто з ножами кидаються на працівників травмпунктів.
Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2013 рік, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2013 рік 1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2013 рік у загальному фонді державного бюджету( 5515-17 ), перерозподіл видатків споживання в сумі 1121 тис. гривень шляхом зменшення їх обсягу за програмою 1201020 "Внески України до бюджету ГАТТ/СОТ та Єдиного бюджету органів СНД" та збільшення їх обсягу за програмою 1201030 "Забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках".
Украинцы на арестованном в Израиле судне намерены остаться до судебного рассмотрения делаГраждане Украины намерены оставаться на арестованном в Израиле судне Venus до судебного рассмотрения дела о задолженностях по зарплате. Об этом в ходе брифинга сообщил пресс-секретарь Министерства ...
| Про визнання акта таким, що не підлягає державній реєстрації, Міністерство юстиції УкраїниПро визнання акта таким, що не підлягає державній реєстрації Відповідно до підпункту "д" пункту 5 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, НАКАЗУЮ:
Щодо вжиття заходів, які суттєво поліпшать розвиток бізнесу та умови його роботи в Україні, Державна митна служба УкраїниЗ метою належного виконання доручень Президента України, наданих на засіданні Ради регіонів 24.05.2012, щодо вжиття заходів, які суттєво поліпшать розвиток бізнесу та умови його роботи в Україні:
|