Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

  1. 31.08.2012  № 722
  2. Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

    За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника та відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії ( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за № 345 (зі змінами), НАКАЗУЮ:

    1. Переоформити ліцензії серії АВ № 581495 від 09.08.2011, серії АВ № 581496 від 09.08.2011, видані ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "САПСАН" (ідентифікаційний код юридичної особи 32583050) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперам, а саме: брокерської діяльності, дилерської діяльності відповідно, у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: 83016, Донецька область, м. Донецьк, Ленінський район, вул. Кірова, б. 19 на 04070, м. Київ, вулиця Борисоглібська, будинок 6-б.

    2. Визнати недійсними ліцензії серії АВ № 581495 від 09.08.2011, серії АВ № 581496 від 09.08.2011, видані ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "САПСАН" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку з переоформленням вказаних ліцензій.

    3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про переоформлення відповідних ліцензій вказаному суб'єкту господарської діяльності.

    4. Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж (О. Науменко) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

    5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Петрашка.

    Голова комісії

    Д. Тевелєв

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Розлучення з олігархом - рай чи каторга?

    Але крім усіх емоцій, основним питанням при розлученні із заможнім чоловіком залишається саме розділ майна.

    Питання управління Національною академією державного управління при Президентові України, Кабінет Міністрів України

    Питання управління Національною академією державного управління при Президентові України Віднести Національну академію державного управління при Президентові України до об’єктів управління державної власності, повноваження з управління якими здійснює Державне управління справами.

    Президент Украины подписал Указ о переводе судей

    Президент Украины подписал Указ №503/2013 о переводе судей. Так, в соответствии со статьей 73 и частью первой статьи 80 Закона Украины «О судоустройстве и статусе судей» Президент постановил:

    Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167, Кабінет Міністрів України

    Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167 На часткову зміну абзацу другого пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167( 167-2013-р ) "Про утворення комісії з проведення реорганізації Державної служби молоді та спорту" зазначити нову посаду Глущенка Сергія Вікторовича — перший заступник Міністра молоді та спорту.

    Об адвокате - устами Клиентов

    Ваш сайт не друг - ваш интернет сайт, - родственник для всех, кто сегодня живёт актуальными взглядами!

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b