Сіли за книжки — про обід забули. Правильно харчуються менше половини школярів, підрахували у Міністерстві охорони здоров’я. Лікарі стверджують — все через навантаження. Зранку до обіду у дітей уроки. Пізніше — кілька секцій та гуртків. Аби всюди встигнути, часто жертвують обідом.
«Звертаються частіше зі шлунково-кишковими проблемами через нерегулярне харчування. Через велике навантаження не завжди вдається організувати процес харчування», — каже лікар-педіатр Наталія Яковлева.
День має обов’язково починатися зі сніданку, радить лікар. Що їсти — єдиного рецепту немає. Та зранку дитині потрібно більше енергії. Тому їжа має бути багата на білки. Вони є як у м’ясі, так і в сирі. А що з цього вибрати — вирішує сама дитина, аби день почати із задоволенням.
Спочатку майже кожен ранок для першокласника — стрес. Тому часто їсти просто не хочеться. Тоді апетит можна нагуляти. Зробити зарядку, зібрати все до школи і вже потім поснідати.
«Організм дитячий ще не прокинувся. Дітки ще маленькі, і буває таке, що батьки підняли дитину і зразу бігом-бігом, самі поспішають на роботу. Буває таке, що діти не хочуть, але це все дисциплінується», — запевняє вчитель початкових класів Леся Голюк.
Голодній дитині сприймати науку складно. Тому батьки мають потурбуватися про полуденок. За нього зійдуть навіть фрукти чи бутерброди з натуральним м’ясом чи сиром. А от йогурти давати з собою небезпечно. Можуть зіпсуватися.
А можна перекусити й у школі. Правда, тут бажано, щоб хтось стежив, чи поїла дитина. Бо корисна молочна каша може так і залишитися у тарілці.
Правила доброго обіду прості — має бути і перше, і друге , і салат. Але без ненатуральних та калорійних батончиків. А от із вечерею потрібно бути обережнішим. Страви вибирати легші і їсти раніше.
«Бажано, щоб дитина їла за годину до сну. Меншим робити цей проміжок не можна», — попереджає педіатр.
Лікарі кажуть: головне для школяра — режим. Але за всіма цими правилами радять дослухатися і до бажань дитини. Бо гарний настрій — чи не головна складова здоров’я.
ICTV
Про затвердження проекту та титулу будови “Реконструкція аеродрому Міжнародного аеропорту “Дніпропетровськ”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження проекту та титулу будови "Реконструкція аеродрому Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" 1. Затвердити поданий Національним агентством з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів проект "Реконструкція аеродрому Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ", розроблений Українським державним проектно-технологічним науково-дослідним інститутом цивільної авіації "Украеропроект" та рекомендований до затвердження державним підприємством "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, з такими основними техніко-економічними показниками:
У Росії поранено муфтія Татарстану, його заступник вбитийУ Казані поранений муфтій російської республіки Татарстан Ілдус Файзов, його заступник Валіулла Якупов вбитий.
| Съезд судей должен предложить комплекс мероприятий по самоочистке судебной системы, – Я.РоманюкСегодняшнее заседание Совета судей административных судов Украины посетил Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк. Он выступил с темой, посвященной люстрации судебной системы. Об ...
Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
|