Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

  1. 15.11.2012  № 1470
  2. Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»

    Відповідно до Законів України «Про електроенергетику»( 575/97-ВР ) та «Про теплопостачання»( 2633-15 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», постанов НКРЕ від 12.10.2005 № 896( v0896227-05 ) «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії» та від 12.10.2005 № 898( v0898227-05 ) «Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    1. Установити Публічному акціонерному товариству «Крюківський вагонобудівний завод» тариф на виробництво теплової енергії, що використовується суб’єктами господарювання — 610,64 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

    2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 23.02.2012 № 174( v0174862-12 ) «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

    3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.

    Голова Комісії

    С. Тітенко

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.
    Нравится

    Это будет Вам интересно

    Про визнання таким, наказу Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 12 червня 1996 року № 66, Міністерство аграрної політики та продовольства України

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 вересня 2013 р. за № 1555/24087 Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 12 червня 1996 року № 66

    Про внесення змін до Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, Кабінет Міністрів України

    Про внесення змін до Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести до Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення( 37-88-п ), затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 р. № 37 "Про службові жилі приміщення" (ЗП УРСР, 1988 p., № 2, ст. 8; Офіційний вісник України, 2008 p., № 86, ст. 2886), зміни, що додаються.

    Президент РФ признал действительными документы крымчан, служивших в украинской армии

    Президент России Владимир Путин подписал указ о признании действительными военных документов крымчан, служивших в армии Украины. Об этом говорится на портале правовой информации РФ.

    Про затвердження плану державних статистичних спостережень на 2013 рік, Кабінет Міністрів України

    Про затвердження плану державних статистичних спостережень на 2013 рік 1. Затвердити план державних статистичних спостережень на 2013 рік. 2. Надати Державній службі статистики право вносити за погодженням з Кабінетом Міністрів України зміни до плану державних статистичних спостережень на 2013 рік з урахуванням обсягів фінансового забезпечення.

    Об адвокате - устами Клиентов

    Всем большое спасибо. Ваш портал сейчас - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие полезные порталы. Этот портал очень удобен в пользовании. На нем удобно отдыхать - просто, удобно,быстро.

    Рекомендовано Адвокатом
    Телефон семейных адвокатов
    Статьи о семейном праве
    Стягнення заборгованості через суд

    Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

    Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

    Консультации Адвоката
    Новости Семейного права
    Утверждена программа празднования Нового года ...

    Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

    Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

    Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

    Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

    77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b