ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.07.2012 № 3131
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 серпня 2012 р. за № 1329/21641
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Фонду державного майна України від 29 березня 2002 року № 573
З метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до Закону України «Про особливості приватизації вугледобувних підприємств»( 4650-17 ) НАКАЗУЮ:
1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України від 29 березня 2002 року № 573( z0374-02 ) «Про затвердження Типового договору купівлі-продажу пакета акцій відкритого акціонерного товариства шахти (розрізу) за конкурсом», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2002 року за № 374/6662.
2. Управлінню конкурсного продажу в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова Фонду
О. Рябченко
Про офіційні (облікові) курси банківських металів, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 17.12.2013 встановлює офіційні (облікові) курси банківських металів Код цифровий Код літерний Кількість унцій Назва Облікові курси
| Про розподіл у 2012 році нерозподіленого обсягу додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів, Кабінет Міністрів УкраїниПро розподіл у 2012 році нерозподіленого обсягу додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів 1. Відповідно до статті 28 Закону України( 4282-17 ) "Про Державний бюджет України на 2012 рік" здійснити розподіл нерозподіленого обсягу додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 659500 тис. гривень згідно з додатком.
газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «ПОСТАЧ АЛЬЯНС 2010», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «ПОСТАЧ АЛЬЯНС 2010»
|