Справа № 755/8963/13-ц
Провадження № 2/755/3293/2013
УХВАЛА
"23" квітня 2013 р. м. Київ
Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Галаган В.І., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення та встановлення правил користування житловим приміщенням, -
в с т а н о в и в:
До Дніпровського районного суду міста Києва надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення та встановлення правил користування житловим приміщенням.
Підсудністю у цивільному судочинстві визначено розмежування компетенції між окремими ланками судової системи і між судами однієї ланки щодо розгляду і вирішення підвідомчих їм цивільних справ.
Згідно з вимогами ч.1 ст.109 Цивільного процесуального кодексу України, позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Звертаючись з позовом до суду, позивачка, зазначила адресою зареєстрованого місця проживання відповідача ОСОБА_2 - АДРЕСА_1, що територіально не відноситься до Дніпровського району міста Києва.
Таким чином, дана справа не підсудна Дніпровському районному суду міста Києва, тому підлягає поверненню позивачці для подання позову до належного суду.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 109, 110, 121, 209, 210 Цивільного процесуального кодексу України, -
у х в а л и в:
Повернути позивачці ОСОБА_1 поданий нею позов до ОСОБА_2 про виселення та встановлення правил користування житловим приміщенням, для подання до належного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення ухвали суду, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
С у д д я:
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, Центральна виборча комісіяПро зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів Відповідно до частини другої статті 13( 2487-17 ), частини чотирнадцятої статті 22( 2487-17 ), пункту 2 частини четвертої( 2487-17 ), частин п’ятої( 2487-17 ), дев’ятої статті 29 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 — 13 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
у межах яких проводиться компенсація у виноградарстві і садівництві, форм звітності та внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2012 № 365, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 грудня 2012 р. за № 2060/22372 Про затвердження нормативів, у межах яких проводиться компенсація у виноградарстві і садівництві, форм звітності та внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2012 № 365
| Про затвердження проекту та титулу будови “Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Зала Егерсег у м. Херсоні”, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження проекту та титулу будови "Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна — вул. Зала Егерсег у м. Херсоні" 1. Затвердити поданий Херсонською обласною державною адміністрацією проект "Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна — вул. Зала Егерсег у м. Херсоні", розроблений Акціонерним товариством закритого типу "Київсоюзшляхпроект" та рекомендований до затвердження державним підприємством "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, з такими техніко-економічними показниками:
В России запретили скрывать от родственников обстоятельства смерти их близкихКонституционный суд России запретил скрывать от родственников обстоятельства смерти их близких. Об этом сообщается на сайте суда.
|