КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 11 грудня 2013 р. № 982-р Київ
Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції на 2013 рік
1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству юстиції на 2013 рік, перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету( 5515-17 ) шляхом:
зменшення обсягу видатків споживання за програмою 3601010 "Керівництво та управління у сфері юстиції" на суму 1525,3 тис. гривень;
збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 3601070 "Проведення судової експертизи, дослідження і розробки у сфері методики проведення судових експертиз" в сумі 612,8 тис. гривень;
збільшення обсягу видатків споживання за програмою 3609030 "Забезпечення діяльності архівних установ та установ страхового фонду документації" на суму 912,5 тис. гривень (з них на комунальні послуги та енергоносії — 912,5 тис. гривень).
2. Забезпечити:
Міністерству юстиції — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;
Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВІСТА-БРОК», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуЩодо видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВІСТА-БРОК»
| Маленьких носорогів, які лишилися без батьків, доглядатимуть у дитсадкуУ Південній Африці осиротілі маленькі носороги ростимуть у дитячому садку, йдеться в сюжеті ТСН.В заповіднику у провінції Лімпопо житимуть тварини, які осиротіли через браконьєрів.
Про підписання Правил перевезення вантажів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та портами Турецької Республіки, що мають залізничне сполучення, що мають залізничне сполучення, між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки, Кабінет Міністрів УкраїниПро підписання Правил перевезення вантажів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та портами Турецької Республіки, що мають залізничне сполучення, між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки та Правил з організації експлуатації вантажних вагонів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні між портами України та портами Турецької Республіки, що мають залізничне сполучення, між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки
|