Про відкриття апеляційного провадження 09 квітня 2013 року м - Вінницький апеляційний адміністративний суд - Совгира Д. І.

  1. ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
  2. УХВАЛА

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 2-а-2113/11/0202

Головуючий суддя 1-ої інстанції - Гуцол В.І.

Суддя-доповідач - Совгира Д. І.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

09 квітня 2013 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Совгира Д. І., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду у Бершадському районі Вінницької області на постанову Бершадського районного суду Вінницької області від 11 квітня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду у Бершадському районі Вінницької області про перерахунок пенсії, -

В С Т А Н О В И В :

Відповідно до постанови Бершадського районного суду Вінницької області від 11 квітня 2011 року адміністративний позов задоволено.

Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні позову повністю.

Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність її вимогам статті 187 КАС України, вважаю, що вказана апеляційна скарга подана з додержанням вищезазначених вимог, та відсутні перешкоди для постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України, -

У Х В А Л И В :

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду у Бершадському районі Вінницької області на постанову Бершадського районного суду Вінницької області від 11 квітня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду у Бершадському районі Вінницької області про перерахунок пенсії.

2. Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі, інформацію про їхні права і обов'язки, а також - копію апеляційної скарги.

3. Для подання заперечень встановити п'ятиденний строк з моменту отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Совгира Д. І.

Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.
Нравится

Это будет Вам интересно

Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства, Державна служба статистики України

Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" ( 2614-12 ), враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України( 435-15 ), частини 8 статті 19 Господарського кодексу України( 436-15 ), Указу Президента України від 19 червня 2012 року № 405/2012( 405/2012 ) "Про внесення змін до Указів Президента України від 6 квітня 2011 року № 396 та від 31 травня 2011 року № 634", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики сільського та рибного господарства й отримання повної, всебічної й об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

Історія не про розлучення, але про важливе

Моя подруга і її майбутній чоловік познайомилися десять років тому в університеті.

Про утворення Організаційного комітету із створення Алеї Воїнської Слави у Парку Вічної Слави м. Києва, Кабінет Міністрів України

Про утворення Організаційного комітету із створення Алеї Воїнської Слави у Парку Вічної Слави м. Києва Утворити Організаційний комітет із створення Алеї Воїнської Слави у Парку Вічної Слави м. Києва у складі згідно з додатком.

Физ- и юрлица из Крыма могут обслуживаться в любых территориальных органах ГФС на территории Украины

Согласно сообщению пресс-службы Государственной фискальной службы Украины, для обеспечения реализации права граждан Украины на присвоение регистрационного номера учетной карточки плательщика налогов физические лица, местом жительства (регистрации) которых является АР Крым и г. Севастополь, могут обратиться к любому территориальному органу ГФС Украины для:

Об адвокате - устами Клиентов

Ваш интернет проект не только лучший друг - этот портал, практически, - родственник для всех, кто живёт интересными взглядами!

Рекомендовано Адвокатом
Телефон семейных адвокатов
Статьи о семейном праве
Стягнення заборгованості через суд

Стягнення заборгованості через суд Часто стягнення заборгованості з боржника буде можливим здійснити лише після того, як було розглянуто та задоволено судом ...

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим

Розірвання шлюбу із засудженим, або ув'язненим Сьогодні можна ініціювати «розділ» шлюбу з ув'язненим в суді, РАЦСі, якщо не мається спільних дітей.

Консультации Адвоката
Новости Семейного права
Утверждена программа празднования Нового года ...

Утверждена программа празднования Нового года в Киеве Мэр Киева Виталий Кличко утвердил программу празднования Нового года в столице. Об этом говорится в сообщении пресс-служба Киевской городской государственной администрации.

Очільники вищих органів судової влади звернулися ...

Очільники вищих органів судової влади звернулися до  Президента України та Голови Верховної Ради України У зв’язку із підготовкою внесення змін до бюджетного законодавства, в яких передбачається зарахування коштів від надходження судового збору до загального фонду державного бюджету, чим повністю ...

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского ..

Обладателем Кубка «Фемиды» стала команда Оболонского райсуда г.Киева 13 декабря с. г. в преддверии Дня работников суда на территории учебно-тренировочной базы ФК «Динамо» состоялись финальные матчи и торжественное закрытие V турнира по мини-футболу среди команд судебных учреждений за Кубок «Фемиды». Турнир проводится под патронатом Совета судей Украины и Государственной судебной администрации (ГСА) Украины.

77622d60ce9d54ae9fda0d258266067b